Materace to jedne z najszybciej zużywających się elementów łóżka. Trwałość materaca jest podyktowana materiałami, z których został wykonany, a także użytą technologią. Nie bez znaczenia jest również waga osób, które z niego korzystają. Jednym z kilku sposobów na to, aby przedłużyć trwałość materaca jest stosowanie specjalnych ochraniaczy. Są to ...

Materace to jedne z najszybciej zużywających się elementów łóżka. Trwałość materaca jest podyktowana materiałami, z których został wykonany, a także użytą technologią. Nie bez znaczenia jest również waga osób, które z niego korzystają. Jednym z kilku sposobów na to, aby przedłużyć trwałość materaca jest stosowanie specjalnych ochraniaczy. Są to dostosowane wymiarem grube prześcieradła, wyposażone w gumowe uchwyty, którymi ochraniacz mocuje się do materaca. Dzięki temu, nawet w czasie są stabilnie przymocowane do powierzchni.

Ochraniacze na materac często są wykonane z materiałów wodoodpornych, nie przepuszczających wilgoci. Z tego powodu ich stosowanie jest zalecane w przypadku łóżek dziecięcych, a także tych, w których przebywają osoby chore. Wykorzystując ochraniacz na materac, znacząco poprawia się higiena w łóżku i łatwość zachowania czystości. W naszym sklepie znajdą Państwo ochraniacz na materac, odpowiedni dla każdego wymiaru łóżka, zapewniający maksymalny komfort użytkowania i chroniący materac przed zamoczeniem.

Więcej

Ochraniacze na materac 

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów