fbpx

Szafy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 69

Kategorie

Produkty

Pokaż filtry

CenaSzafy

Własna garderoba to marzenie wielu z nas – nawet jeśli nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią, funkcję tę z powodzeniem może pełnić dobrze dobrana szafa. Utrzymanie porządku, zwłaszcza jeśli mowa o odzieży, bywa dużym wyzwaniem, jednak dzięki ustawieniu odpowiedniego mebla problem ten zostaje zminimalizowany do zera. Wybór szaf jest niemal nieograniczony – wszystko zależy od kryteriów, jakie przyjmiemy, biorąc pod uwagę własne zapotrzebowanie. Oczywistym jest, że stanowią standardowe wyposażenie sypialni, jednak warto również zastanowić się nad umieszczeniem szafy w przedpokoju – będzie stanowić wygodne i dyskretne miejsce na kurtki czy buty, naturalnie pozbawiając nas konieczności ustawiania wieszaka.

Ogromną popularnością cieszą się szafy przesuwne – nic dziwnego, bowiem model ten pozwala na maksymalne zagospodarowanie każdej przestrzeni. Nasza oferta bogata jest w szafy o różnych szerokościach, dzięki czemu bez trudu dopasują je Państwo do możliwości aranżacyjnych własnych pomieszczeń. Wybór szafy przesuwnej z lustrem wizualnie powiększy przestrzeń, co w przypadku niektórych sypialni bywa wręcz koniecznością. Do przedpokoju czy salonu sprawdzą się natomiast węższe szafy otwierane klasycznie – prosty design sprawia, że dopasowanie ich do całej aranżacji nie sprawi trudności nawet laikom w temacie wnętrzarstwa. Dostępne są zarówno szafy o prostych formach i monochromatycznej kolorystyce, jak i te bardziej charakterystyczne, na przykład z niebanalnymi frontami czy imitujące drewno, które natychmiastowo ocieplają pomieszczenie.

Na równi z estetyką stoi przede wszystkim funkcjonalność, dlatego zadbaliśmy, aby dostępne u nas szafy miały przestronne wnętrza, wygodne systemy przesuwania i zabezpieczone krawędzie. Wysokiej jakości płyty laminowane zapewniają długoletnią trwałość mebla, a rozsądne rozmieszczenie półek, szuflad czy drążka znacząco ułatwia korzystanie. Dla Państwa komfortu każda szafa posiada także aż dwuletnią gwarancję.

Scroll to Top