PŁATNOŚCI

PayU - Sklep meblowy

Raty PayU

eRaty Santander Consumer Bank

Rzetelna Firma - Meble Diana

Promocje

Ostatnio przeglądane

Tu kupisz na raty PayU

Łóżko kontynentalne box springs EMMA 160

Łóżko kontynentalne box springs EMMA 160 Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Łóżko kontynentalne box springs EMMA 160
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: Wersal

Wymiary:

Szerokość164 cmWysokość91 cm
Szerokość205 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Pojemnik na pościel x 2:

Szerokość194 cmWysokość16 cm
Szerokość78 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 890,00 zł


Więcej informacji

Łóżko kontynentalne do sypialni box springs EMMA 160.

 

Przedmiotem oferty jest łoże kontynentalne do sypialni box springs Emma 160 o powierzchni spania 160 x 200 cm w komplecie z materacem Top, Bonellowym, Spring Bonell i dwoma pojemnikami na pościel. Łóżko proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnychWszystkie obicia przedstawiamy w linku obok zdjęć - "Wzornik wybarwień".

 Zastosowano w łożu materac jednostronny średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową na ramie drewnianej podnoszony na mechanizmie sprężynowym. Materac Spring Bonell jest materacem nośnym bez osobnego stelaża. Spring Bonell wykonany jest w stałym połączeniu z ramą drewnianą. Należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem stosowanym od wielu lat. Materac typu bonell jest najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej. Został obłożony miękką i elastyczną pianką poliuretanową dzięki czemu jest wygodniejszy a komfort spania znacznie podniesiony. Pojemnik na pościel wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze białym i zajmuje całą powierzchnię pod materacami.

Wymiary Spring Bonell:

Szerokość160 cmWysokość19 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Nakładka Top wykonana jest z pianki poliuretanowej o grubości 5 cm. Głównym zadaniem nakładki piankowej jest ochrona głównego materaca przed zabrudzeniami oraz poprawa komfortu. Dzięki walorom higienicznym nakładka piankowa chroni materac i poprawia komfort wypoczynku.

Wymiary Top:

Szerokość160 cmWysokość5 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Materac Bonellowy jest średnio twardym materacem na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym rozwiązaniem. Materace typu bonell są najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej z obu stron obłożony miękką i elastyczną pianka poliuretanową.

Wymiary Materac:

Szerokość160 cmWysokość16 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

2 Lata gwarancji.