PŁATNOŚCI

PayU - Sklep meblowy

Raty PayU

eRaty Santander Consumer Bank

Rzetelna Firma - Meble Diana

Promocje

Ostatnio przeglądane

Tu kupisz na raty PayU

Łóżko kontynentalne box springs CLEO 180

Łóżko kontynentalne box springs CLEO 180 Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Łóżko kontynentalne box springs CLEO 180
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: Wersal

2 820,00 zł


Więcej informacji

Łóżko kontynentalne do sypialni box springs CLEO 180.

 

Przedmiotem oferty jest łoże kontynentalne do sypialni box springs Cleo 180 o powierzchni spania 180 x 200 cm w komplecie z materacem Top, Bonellowym, Spring Bonelll. Na zdjęciu głównym łoże wykonane jest w tkaninie Jasmine 96. Łóżko proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnychWszystkie obicia przedstawiamy w linku obok zdjęć - "Wzornik wybarwień".

Zastosowano w łożu materac jednostronny średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową na ramie drewnianej. Materac Spring Bonell jest materacem nośnym bez osobnego stelaża. Spring Bonell wykonany jest w stałym połączeniu z ramą drewnianą. Należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem stosowanym od wielu lat. Materac typu bonell jest najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej. Został obłożony miękką i elastyczną pianką poliuretanową dzięki czemu jest wygodniejszy a komfort spania znacznie podniesiony.

Wymiary Spring Bonell:

Szerokość180 cmWysokość30 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania180x200 cm

Nakładka Top wykonana jest z pianki poliuretanowej o grubości 4 cm. Głównym zadaniem nakładki piankowej jest ochrona głównego materaca przed zabrudzeniami oraz poprawa komfortu. Dzięki walorom higienicznym nakładka piankowa chroni materac i poprawia komfort wypoczynku.

Wymiary Top:

Szerokość180 cmWysokość4 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania180x200 cm

Materac Bonellowy jest średnio twardym materacem na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym rozwiązaniem. Materace typu bonell są najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej z obu stron obłożony miękką i elastyczną pianka poliuretanową.

Wymiary Materac:

Szerokość180 cmWysokość16 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania180x200 cm

2 Lata gwarancji.