Łóżko kontynentalne box springs VELVET 140

Łóżko kontynentalne box springs Velvet 140 Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Łóżko kontynentalne box springs TIVA 140
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: Wersal

2 640,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na ratyWięcej informacji

Łóżko kontynentalne do sypialni box springs VELVET 140.

 

Przedmiotem oferty jest łoże kontynentalne do sypialni box springs Velvet 140 o powierzchni spania 140 x 200 cm w komplecie z materacem Top, boxspring Bonell, kieszeniowym Spring Pocket bez pojemnika na pościel. Łóżko proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnychWszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku "Wzornik wybarwień".

Zastosowano w łożu materac jednostronny średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową na ramie drewnianej. Materac Spring Bonell jest materacem nośnym bez osobnego stelaża. Spring Bonell wykonany jest w stałym połączeniu z ramą drewnianą. Należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem stosowanym od wielu lat. Materac typu bonell jest najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej. Został obłożony miękką i elastyczną pianką poliuretanową dzięki czemu jest wygodniejszy a komfort spania znacznie podniesiony.

Wymiary materac Spring Bonell:

Szerokość140 cmWysokość27 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania140x200 cm

Nakładka Top wykonana jest z pianki poliuretanowej o grubości 4 cm. Głównym zadaniem nakładki piankowej jest ochrona głównego materaca przed zabrudzeniami oraz poprawa komfortu. Dzięki walorom higienicznym nakładka piankowa chroni materac i poprawia komfort wypoczynku.

Wymiary materac Top:

Szerokość140 cmWysokość4 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania140x200 cm

Materac kieszeniowy Spring Pocket (sprężyny kieszeniowe 262 szt./m2) średnio twardy, kieszeniowy z 7 strefami komfortu i z pianką poliuretanową. Ze względu na wyjątkowo wysoką jakość i komfort wypoczynku materac Pocket jest najbardziej popularnym materacem kieszeniowym. Zalecamy go osobom lubiącym spać na elastycznym, średnio twardym, przewiewnym podłożu. Wkład materaca wykonany jest z wysokiej jakości sprężyn oddzielnie umieszczonych w kieszeniach wykonanych z wytrzymałej i elastycznej tkaniny. Sprężyna kieszeniowa to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku materacy. Zapewnia doskonały komfort spania. Sprężyny pracują niezależnie od siebie. Uginają się jedynie w miejscach, które są uciskane. Dzięki temu materac dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała zapewniając optymalne ortopedyczne podparcie. Zastosowanie 7 stref w materacu powoduje wysoki komfort w miejscu okolic krzyża i ramion. Obustronne wykończenie materaca stanowi elastyczna i wytrzymała pianka poliuretanowa, która zwiększa komfort snu, przewiewność i odczucie przyjemnej elastyczności. 

Wymiary materac Spring Pocket:

Szerokość140 cmWysokość17 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania140x200 cm

2 Lata gwarancji.