Łoże kontynentalne Pula 100

Nowy Łoże kontynentalne Pula 100 Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Łoże kontynentalne Pula 100 Meble-Diana.pl
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: BOUTIQUE by WERSAL

Wymiary łoża:

Szerokość110 cmWysokość100 cm
Szerokość240 cmPowierzchnia spania100x200 cm

Pojemnik na pościel w wezgłowiu:

Szerokość97 cmWysokość80 cm
Szerokość28 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 540,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Łóżko kontynentalne do sypialni box springs Pula 100.

 

Przedmiotem oferty jest łoże kontynentalne do sypialni box springs Pula 100 o powierzchni spania 100 x 200 cm w komplecie z materacem Top, Bonellowym, kieszeniowym Spring Pocket i pojemnikiem na pościel w wezgłowiu. 

Łóżko proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnychWszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku "Wzornik wybarwień".

Korpus łoża obity jest wybranym przez klienta obiciem promocyjnym.

Zastosowano w łożu materac jednostronny średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową na ramie drewnianej podnoszony na mechanizmie sprężynowym. Materac Spring Bonell jest materacem nośnym bez osobnego stelaża. Spring Bonell wykonany jest w stałym połączeniu z ramą drewnianą. Należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem stosowanym od wielu lat. Materac typu bonell jest najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej. Został obłożony miękką i elastyczną pianką poliuretanową dzięki czemu jest wygodniejszy a komfort spania znacznie podniesiony.

Pojemnik na pościel umiejscowiony jest w wezgłowiu łoża.

Wymiary materaca Spring Bonell:

Szerokość100 cmWysokość36 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania100x200 cm

Nakładka Top wykonana jest z pianki poliuretanowej o grubości 4 cm. Głównym zadaniem nakładki piankowej jest ochrona głównego materaca przed zabrudzeniami oraz poprawa komfortu. Dzięki walorom higienicznym nakładka piankowa chroni materac i poprawia komfort wypoczynku.

Wymiary materaca Top:

Szerokość100 cmWysokość4 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania100x200 cm

Materac kieszeniowy Pocket (sprężyny kieszeniowe 262 szt./m2) średnio twardy, kieszeniowy z 7 strefami komfortu i z pianką poliuretanową. Ze względu na wyjątkowo wysoką jakość i komfort wypoczynku materac Pocket jest najbardziej popularnym materacem kieszeniowym. Zalecamy go osobom lubiącym spać na elastycznym, średnio twardym, przewiewnym podłożu. Wkład materaca wykonany jest z wysokiej jakości sprężyn oddzielnie umieszczonych w kieszeniach wykonanych z wytrzymałej i elastycznej tkaniny. Sprężyna kieszeniowa to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku materacy. Zapewnia doskonały komfort spania. Sprężyny pracują niezależnie od siebie. Uginają się jedynie w miejscach, które są uciskane. Dzięki temu materac dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała zapewniając optymalne ortopedyczne podparcie. Zastosowanie 7 stref w materacu powoduje wysoki komfort w miejscu okolic krzyża i ramion. Obustronne wykończenie materaca stanowi elastyczna i wytrzymała pianka poliuretanowa, która zwiększa komfort snu, przewiewność i odczucie przyjemnej elastyczności. 

Wymiary materac Pocket:

Szerokość100 cmWysokość17 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania100x200 cm

2 Lata gwarancji.