Promocja Smart School łoże Elli 180 z drewnem dębowym

Nowy Promocja Łoże kontynentalne Elli 180 Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Łoże kontynentalne Elli 180 Meble-Diana.pl
  • 4
  • Łoże kontynentalne Elli 180 Meble-Diana.pl
  • 5
    1 2 3 4 5
Następny

Nowy produkt

Producent: BOUTIQUE by WERSAL

Wymiary łóżka:

Szerokość181 cmWysokość116 cm
Szerokość208 cmPowierzchnia spania180x200 cm

Pojemnik na pościel x 2:

Szerokość194 cmWysokość17 cm
Szerokość85 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

5 168,00 zł

-272,00 zł

5 440,00 zł brutto

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Promocja Smart School łóżko kontynentalne do sypialni box springs Elli 180 z drewnem dębowym.

Przedmiotem oferty jest łoże kontynentalne do sypialni box springs Elli 180 o powierzchni spania 180 x 200 cm w komplecie z materacem Top, Bonellowym, Spring Pocket, dwoma pojemnikami na pościel i elementami z drzewa dębowego w kolorze naturalnym. 

Łoże w promocji proponujemy w tkaninach Arte, Milos, Monolith, Nobilia, Pegasus, Primo, Woolly.

Zastosowano w łożu materac jednostronny średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową na ramie drewnianej podnoszony na mechanizmie sprężynowym. Materac Spring Bonell jest materacem nośnym bez osobnego stelaża. Spring Bonell wykonany jest w stałym połączeniu z ramą drewnianą. Należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem stosowanym od wielu lat. Materac typu bonell jest najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej. Został obłożony miękką i elastyczną pianką poliuretanową dzięki czemu jest wygodniejszy a komfort spania znacznie podniesiony.

Dwa pojemniki na pościel wykonane są z płyty laminowanej w kolorze białym i zajmują całą powierzchnię pod materacami.

Wymiary materac Spring Bonell:

Szerokość180 cmWysokość18 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania180x200 cm

Nakładka Top wykonana jest z pianki poliuretanowej o grubości 4 cm. Głównym zadaniem nakładki piankowej jest ochrona głównego materaca przed zabrudzeniami oraz poprawa komfortu. Dzięki walorom higienicznym nakładka piankowa chroni materac i poprawia komfort wypoczynku.

Wymiary materac Top:

Szerokość180 cmWysokość4 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania180x200 cm

Materac kieszeniowy Pocket (sprężyny kieszeniowe 262 szt./m2) średnio twardy, kieszeniowy z 7 strefami komfortu i z pianką poliuretanową. Ze względu na wyjątkowo wysoką jakość i komfort wypoczynku materac Pocket jest najbardziej popularnym materacem kieszeniowym. Zalecamy go osobom lubiącym spać na elastycznym, średnio twardym, przewiewnym podłożu. Wkład materaca wykonany jest z wysokiej jakości sprężyn oddzielnie umieszczonych w kieszeniach wykonanych z wytrzymałej i elastycznej tkaniny. Sprężyna kieszeniowa to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku materacy. Zapewnia doskonały komfort spania. Sprężyny pracują niezależnie od siebie. Uginają się jedynie w miejscach, które są uciskane. Dzięki temu materac dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała zapewniając optymalne ortopedyczne podparcie. Zastosowanie 7 stref w materacu powoduje wysoki komfort w miejscu okolic krzyża i ramion. Obustronne wykończenie materaca stanowi elastyczna i wytrzymała pianka poliuretanowa, która zwiększa komfort snu, przewiewność i odczucie przyjemnej elastyczności.

Wymiary materac Pocket:

Szerokość180 cmWysokość18 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania180x200 cm

2 Lata gwarancji.