Promocja Smart School łóżko Medea 160 elektrycznie sterowane

Nowy Promocja Łóżko kontynentalne Medea 160 Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Łóżko kontynentalne Medea 160 Meble-Diana.pl
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: BOUTIQUE by WERSAL

4 589,00 zł

-241,00 zł

4 830,00 zł brutto

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Promocja Smart School łóżko kontynentalne Medea 160 z elektryczną regulacją pozycji spania.

 

Przedmiotem oferty jest łoże tapicerowane do sypialni box springs Medea 160 o powierzchni spania 160 x 200 cm w komplecie z materacem Top i dwoma materacami kieszeniowymi Spring Pocket bez pojemnika na pościel z elektryczną regulacją pozycji spania.

Elektryczna regulacja pozycji spania w części wezgłowia i pleców umożliwia dopasowanie wygodnej dla użytkownika pozycji.

Łoże w promocji proponujemy w tkaninach Arte, Milos, Monolith, Nobilia, Pegasus, Primo, Woolly.

Zastosowano w łożu materac kieszeniowy (sprężyny kieszeniowe 262 szt./m2) jednostronny średnio twardy z pianką poliuretanową osadzony na ramie drewnianej. Materac Pocket polecamy jako materac nośny do łóżek sypialnianych bez osobnego stelaża. Pocket wykonany jest w stałym połączeniu z ramą drewnianą. Należy do najbardziej powszechnego typu materacy kieszeniowych. Podstawę materaca stanowią sprężyny oddzielnie umieszczonych w kieszeniach wykonanych z wytrzymałej i elastycznej tkaniny. Sprężyna kieszeniowa to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku materacy. Zapewnia doskonały komfort spania. Sprężyny pracują niezależnie od siebie. Uginają się jedynie w miejscach, które są uciskane. Dzięki temu materac dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała zapewniając optymalne ortopedyczne podparcie. Zastosowanie 7 stref w materacu powoduje wysoki komfort w miejscu okolic krzyża i ramion. Został obłożony jednostronnie miękką i elastyczną pianką poliuretanową dzięki czemu jest wygodniejszy a komfort spania znacznie podniesiony.

Wymiary materac Spring Pocket:

Szerokość160 cmWysokość17 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Nakładka Top wykonana jest z pianki poliuretanowej o grubości 4 cm. Głównym zadaniem nakładki piankowej jest ochrona głównego materaca przed zabrudzeniami oraz poprawa komfortu. Dzięki walorom higienicznym nakładka piankowa chroni materac i poprawia komfort wypoczynku.

Wymiary materac Top:

Szerokość160 cmWysokość4 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Materac kieszeniowy Pocket (sprężyny kieszeniowe 262 szt./m2) średnio twardy, kieszeniowy z 7 strefami komfortu i z pianką poliuretanową. Ze względu na wyjątkowo wysoką jakość i komfort wypoczynku materac Pocket jest najbardziej popularnym materacem kieszeniowym. Zalecamy go osobom lubiącym spać na elastycznym, średnio twardym, przewiewnym podłożu. Wkład materaca wykonany jest z wysokiej jakości sprężyn oddzielnie umieszczonych w kieszeniach wykonanych z wytrzymałej i elastycznej tkaniny. Sprężyna kieszeniowa to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku materacy. Zapewnia doskonały komfort spania. Sprężyny pracują niezależnie od siebie. Uginają się jedynie w miejscach, które są uciskane. Dzięki temu materac dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała zapewniając optymalne ortopedyczne podparcie. Zastosowanie 7 stref w materacu powoduje wysoki komfort w miejscu okolic krzyża i ramion. Obustronne wykończenie materaca stanowi elastyczna i wytrzymała pianka poliuretanowa, która zwiększa komfort snu, przewiewność i odczucie przyjemnej elastyczności. 

Wymiary materac Pocket:

Szerokość160 cmWysokość18 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

2 Lata gwarancji.