Promocja Smart School łoże Pula 140

Nowy Promocja Łoże kontynentalne Pula 140 Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Łoże kontynentalne Pula 140 Meble-Diana.pl
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: BOUTIQUE by WERSAL

Wymiary łoża:

Szerokość150 cmWysokość100 cm
Szerokość240 cmPowierzchnia spania140x200 cm

Pojemnik na pościel w wezgłowiu x 2:

Szerokość73 cmWysokość80 cm
Szerokość28 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 793,00 zł

-147,00 zł

2 940,00 zł brutto

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Promocja Smart School łóżko kontynentalne do sypialni box springs Pula 140.

 

Przedmiotem oferty jest łoże kontynentalne do sypialni box springs Pula 140 o powierzchni spania 140 x 200 cm w komplecie z materacem Top, Bonellowym, kieszeniowym Spring Pocket i pojemnikiem na pościel w wezgłowiu. 

Narożnik w promocji proponujemy w tkaninach Arte, Milos, Monolith, Nobilia, Pegasus, Primo, Woolly.

Zastosowano w łożu materac jednostronny średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową na ramie drewnianej podnoszony na mechanizmie sprężynowym. Materac Spring Bonell jest materacem nośnym bez osobnego stelaża. Spring Bonell wykonany jest w stałym połączeniu z ramą drewnianą. Należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem stosowanym od wielu lat. Materac typu bonell jest najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej. Został obłożony miękką i elastyczną pianką poliuretanową dzięki czemu jest wygodniejszy a komfort spania znacznie podniesiony.

Pojemnik na pościel umiejscowiony jest w wezgłowiu łoża.

Wymiary materaca Spring Bonell:

Szerokość140 cmWysokość36 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania140x200 cm

Nakładka Top wykonana jest z pianki poliuretanowej o grubości 4 cm. Głównym zadaniem nakładki piankowej jest ochrona głównego materaca przed zabrudzeniami oraz poprawa komfortu. Dzięki walorom higienicznym nakładka piankowa chroni materac i poprawia komfort wypoczynku.

Wymiary materaca Top:

Szerokość140 cmWysokość4 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania140x200 cm

Materac kieszeniowy Pocket (sprężyny kieszeniowe 262 szt./m2) średnio twardy, kieszeniowy z 7 strefami komfortu i z pianką poliuretanową. Ze względu na wyjątkowo wysoką jakość i komfort wypoczynku materac Pocket jest najbardziej popularnym materacem kieszeniowym. Zalecamy go osobom lubiącym spać na elastycznym, średnio twardym, przewiewnym podłożu. Wkład materaca wykonany jest z wysokiej jakości sprężyn oddzielnie umieszczonych w kieszeniach wykonanych z wytrzymałej i elastycznej tkaniny. Sprężyna kieszeniowa to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku materacy. Zapewnia doskonały komfort spania. Sprężyny pracują niezależnie od siebie. Uginają się jedynie w miejscach, które są uciskane. Dzięki temu materac dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała zapewniając optymalne ortopedyczne podparcie. Zastosowanie 7 stref w materacu powoduje wysoki komfort w miejscu okolic krzyża i ramion. Obustronne wykończenie materaca stanowi elastyczna i wytrzymała pianka poliuretanowa, która zwiększa komfort snu, przewiewność i odczucie przyjemnej elastyczności. 

Wymiary materac Pocket:

Szerokość140 cmWysokość17 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania140x200 cm

2 Lata gwarancji.