Materac kokosowy Bobas Rco Kokos 70x130 cm

Materac kokosowy Bobas Rco Kokos 70x130 cm Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Materac kokosowy Bobas Rco Kokos 70x130 cm Meble-Diana.pl
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo-Meble Marzenie

Wymiary:

Szerokość70 cmWysokość8 cm
Szerokość130 cmPowierzchnia spania70x130 cm

Więcej szczegółów

277,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac kokosowy Bobas Eco Kokos 70x130 cm.

Materac twardy, kokosowy wykonany w 100 % z kokosu. Materac Bobas Eco Kokos polecamy szczególnie dla dzieci, które cierpią na schorzenia ortopedyczne wymagające zastosowania twardego materaca. Podstawę materaca stanowi wkład kokosowy o grubości 7 cm.

W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim, przewiewnym pokrowcem Primo (polecamy z pokrowcem Natural). Pokrowiec pikowany jest włóknem klimatyzującym 200g/m², który można prać w 60°C. Dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę użytkowania materaca.

Zalety materaca:

- mata kokosowa 7 cm. Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu zostały połączone za pomocą sprężystego lateksu. Pozwala to macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Kokos posiada znakomite właściwości termiczne. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy.


- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Primo, pikowanym włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°.


- wysokość materaca około 8 cm.

- materac twardy H4.

2 Lata gwarancji.