Materac lateksowy Amadeo Bobas 70x160 cm

Materac lateksowy Amadeo Bobas 70 x 160 cm Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Materac lateksowy Amadeo Bobas 70 x 160 cm Meble-Diana.pl
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo-Meble Marzenie

Wymiary materaca:

Szerokość70 cmWysokość12 cm
Szerokość160 cmPowierzchnia spania70x160 cm

Więcej szczegółów

283,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac lateksowy Amadeo Bobas 70 x 160 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy lateksowy z pianką poliuretanową i lateksem. Materac Amadeo Bobas polecamy dla dzieci, których rodzice zwracają szczególną uwagę na naturalność, higienę i preferują podłoża sprężyste, dobrze dopasowujące się do krzywizn ciała o właściwościach antyalergicznych i antygrzybicznych.

Materac wykonany jest z standardowej, sprężystej i wytrzymałej pianki poliuretanowej wykończonej 3cm warstwą lateksu. Materac ma właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybiczne. Warstwa lateksu użyta jednostronnie sprawia że materac jest cieplejszy, przytulniejszy i idealnie dostosowujący się do naturalnych krzywizn ciała. Materac przystosowany jest do użytku w systemie lato-zima z możliwością prania pokrowca.

W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim, przewiewnym pokrowcem Primo (polecamy z pokrowcem Natural). Pokrowiec pikowany jest włóknem klimatyzującym 100g/m², który można prać w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. Dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę użytkowania materaca. Materac Amadeo to wyjątkowo wysoka jakość za wyjątkowo korzystną cenę.

Zalety materaca:

- pianka poliuretanowa 8 cm. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).


- jednostronnie warstwa lateksu 3 cm. Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%.


- wersja podstawowa. materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Primo, pikowanym włóknem klimatyzującym 100 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°.


- wysokość materaca około 12 cm.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

2 Lata gwarancji.