Materac kokosowy Standard Bobas Kokos 70x160 cm

Materac kokosowy Standard Bobas Kokos 70x160 Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Materac kokosowy Standard Bobas Kokos 70x160 Meble-Diana.pl
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo-Meble Marzenie

Wymiary:

Szerokość70 cmWysokość11 cm
Szerokość160 cmPowierzchnia spania70x160 cm

Więcej szczegółów

218,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac kokosowy Standard Bobas Kokos 70x160 cm.

Materac dwustronny twardy, kokosowy z pianką poliuretanową i kokosem. Materac Bobas Standard Kokos polecamy dzieciom, które cierpią na schorzenia ortopedyczne wymagające zastosowania twardego materaca. Podstawę materaca stanowi wkład o zwiększonej twardości wykonany z sprężystej i wytrzymałej pianki poliuretanowej o grubości 8 cm. Jednostronnie materac wykończony jest matą kokosową, która powoduje dodatkowe zwiększenie twardości materaca. Materac posiada właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybiczne.

W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim, przewiewnym pokrowcem Primo (polecamy z pokrowcem Natural). Pokrowiec pikowany jest włóknem klimatyzującym 100g/m², który można prać w 60°C. Dzięki czemu jeszcze bardziej podkreślone są właściwości antyalergiczne materaca.

Zalety materaca:

- jednostronnie mata kokosowa 1,5 cm. Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu zostały połączone za pomocą sprężystego lateksu. Pozwala to macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Kokos posiada znakomite właściwości termiczne. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy.


- wkład pianka poliuretanowa 8 cm. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).


- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Primo, pikowanym włóknem klimatyzującym 100 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°.


- wysokość materaca około 11 cm.

- materac twardy.

2 Lata gwarancji.