Materac kieszeniowy PREZZO FORTE 160x200

materac kieszeniowy PREZZO FORTE Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3 4 5 6
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo

Wymiary materaca:

Szerokość160 cmWysokość18 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Więcej szczegółów

968,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac kieszeniowy PREZZO FORTE 160x200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy H3, kieszeniowy z 7 strefami komfortu i  pianką wysoko elastyczną. Materac Prezzo Forte polecamy osobom szukającym wysokiej jakości materaca o wyjątkowej wytrzymałości i komforcie snu. Prezzo Forte jest materacem idealnym dla osób puszystych, osób preferujących materace o zwiększonej sprężystości, elastyczności i przewiewności. W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim i przewiewnym pokrowcem Primo (polecamy z pokrowcem Natural). Pokrowiec Primo wykonany jest z bardzo wysokiej jakości dzianiny 150g/m². Pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne. Prezzo Forte należy do grupy najbardziej popularnych i tradycyjnych materacy kieszeniowych. Podstawę materaca stanowią sprężyny umieszczone w kieszeniach wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie, co sprawia że materac jest elastyczny punktowo. Ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane (elastyczność punktowa). Idealnie dostosowuje się więc do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej przez co ma właściwości ortopedyczne. Wysoka elastyczność punktowa ma również ogromne znaczenie w przypadku materacy w łóżkach małżeńskich. Współmałżonek wierci się a my nie odczuwamy tego i nie wybudzamy się co sprawia że wstajemy wypoczęci. Siedem stref twardości zastosowanych w produkcji tego materaca oznacza że w miejscach okolic głowy, ramion, kręgosłupa i bioder zastosowany został wzmożony komfort co podnosi walory zdrowotne materaca. Materac otoczony jest dwustronnie wyjątkowo sprężystą, trwałą i odporną na odkształcenia pianką wysokoelastyczną, która jest bardzo przewiewna i daje wrażenie twardości, a przy tym pozostaje wyjątkowo elastyczna i świetnie dopasowuje się do krzywizn ciała. Zastosowanie sprężyn kieszeniowych w połączeniu z pianką wysokoelastyczną zwiększa sprężystość materaca i daje odczucie elastyczności i wyjątkowej odbojności. Materiały użyte do wyprodukowania tego materaca odznaczają się dobrą wentylacją. Dzięki czemu skutecznie ograniczony jest rozwój alergenów wewnątrz materaca.

Zalety materaca:

- pianka wysoko elastyczna obustronnie 3 cmZaawansowana technologicznie wysoko elastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysoko elastyczna w porównaniu do pianki standardowej charakteryzuje się znacznie większą elastycznością, która w dużym stopniu podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności.


 - sprężyny kieszeniowe 262 szt/m². Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste opakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

-7 stref twardości. Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Primo, pikowanym włóknem klimatyzującym 150 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. 

- wysokość materaca około 19 cm.

- materac średnio twardy H3.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.                

    2 Lata gwarancji.