Materac kieszeniowy CRISTIANO 80x200 cm

materac kieszeniowy CRISTIANO Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3 4 5 6
  • materac kieszeniowy CRISTIANO Meble-Diana.pl
  • 7
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo

Wymiary:

Szerokość80 cmWysokość24 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania80x200 cm

Więcej szczegółów

632,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac kieszeniowy CRISTIANO 80x200 cm.

Materac dwustronny, twardy H4, kieszeniowy z 7 strefami komfortu z pianką poliuretanową T-28. Materac Cristiano polecamy ze względu na bardzo korzystną cenę, wysoką jakość, komfort wypoczynku oraz warstwę niezwykle elastycznej pianki poliuretanowej T-28 o zwiększonej sprężystości, która nadaje materacowi dodatkowej elastyczności i znacznie zwiększa komfort wypoczynku. Materac polecamy szczególnie osobom lubiącym spać na elastycznym, średnio twardym, przewiewnym podłożu. Podstawę materaca stanowią sprężyny umieszczone w kieszeniach wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie co sprawia że materac jest elastyczny punktowo. Ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane (elastyczność punktowa). Idealnie dostosowuje się więc do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej przez co ma właściwości ortopedyczne. Siedem stref twardości zastosowanych w produkcji tego materaca oznacza że w miejscach okolic głowy, ramion, kręgosłupa i bioder zastosowany został wzmożony komfort co podnosi walory zdrowotne materaca. Wykończenie materaca stanowi obustronnie elastyczna i wytrzymała pianka poliuretanowa T-28, która zwiększa komfort snu, przewiewność i odczucie przyjemnej elastyczności. W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim i przewiewnym pokrowcem Aero (polecamy z pokrowcem Anti stress). Pokrowiec Aero wykonany jest z bardzo wysokiej jakości dzianiny 200g/m². Pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne.

Zalety materaca:

- pianka poliuretanowa T-28 obustronnie 5 cm. Wyjątkowa pianka o zwiększonej sprężystości. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

- materac wysoki. Wysokość materaca może osiągać nawet 24 cm, co znacznie ułatwia podnoszenie się z łóżka do pozycji stojącej. To ukłon przede wszystkim dla osób starszych, chorych i nie w pełni sprawnych ruchowo. Dodatkowo wysoki materac nadaje sypialni dostojnego charakteru.


- 7 stref twardości. Materac dopasowuje się do leżącej na nim osoby, dobrze wspiera kręgosłup i inne krzywizny ciała. To dzięki zastosowaniu specjalnych nacięć w środkowej warstwie z pianki wysokoelastycznej. Podział aż na 7 stref twardości dla głowy, barków, lędźwi, miednicy, ud, łydek i stóp zapewnia maksymalny komfort. Dzięki temu ma właściwości ortopedyczne: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa.


 - sprężyny kieszeniowe 262 szt/m². Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste opakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.


- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Aero pikowanym włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°.

- wysokość materaca około 24 cm.

- materac twardy H4.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.                

    2 Lata gwarancji.