Materac kieszeniowy Ernesto 160x200 cm

Materac kieszeniowy Ernesto 160x200 cm Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
 • Materac kieszeniowy Ernesto 160x200 cm Meble-Diana.pl
 • 1
 • Materac kieszeniowy Ernesto 160x200 cm Meble-Diana.pl
 • 2
 • Materac kieszeniowy Ernesto 160x200 cm Meble-Diana.pl
 • 3 4 5 6 7 8 9
  1 2 3 4 5 6
 • Materac kieszeniowy Ernesto 160x200 cm Meble-Diana.pl
 • 7
 • Materac kieszeniowy Ernesto 160x200 cm Meble-Diana.pl
 • 8
 • Materac kieszeniowy Ernesto 160x200 cm Meble-Diana.pl
 • 9
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo-Meble Marzenie

Wymiary materaca:

Szerokość160 cmWysokość22 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Więcej szczegółów

1 107,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac kieszeniowy Ernesto 160x200 cm.

Materac z kolekcji New Style, w niespotykanej na rynku oprawie. Daje klientom nowe możliwości w kwestii komfortu i aranżacji sypialni.  Materac zachwyca zarówno jakością jak i wyglądem.

Materac dwustronny, średnio twardy H2, H3, kieszeniowy z 7 strefami komfortu z pianką poliuretanową o zwiększonej gęstości. Materac Ernesto jest wyjątkowym materacem kieszeniowym łączącym w sobie wysoce elastyczny wkład sprężyn kieszeniowych z pianką poliuretanową.

Materac polecamy osobom mającym problemy z krążeniem, osobom wrażliwym lubiącym spać na sprężystym, przytulnym podłożu. Podstawę materaca stanowią sprężyny umieszczone w kieszeniach wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie, co sprawia że materac jest elastyczny punktowo. Ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane (elastyczność punktowa). Idealnie dostosowuje się więc do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej przez co ma właściwości ortopedyczne. Wysoka elastyczność punktowa ma również ogromne znaczenie w przypadku łoża małżeńskiego. Dzięki elastyczności punktowej materaca nie czujemy ruchów drugiej osoby. Wiercący się współmałżonek nie będzie nas wybudzał, a komfort naszego snu będzie wyjątkowo wysoki.

Siedem stref twardości zastosowanych w produkcji tego materaca oznacza że w miejscach okolic głowy, ramion, kręgosłupa i bioder zastosowany został wzmożony komfort co podnosi walory zdrowotne materaca.

Materac wykończony jest z obydwu stron pianką poliuretanową T30 o dużej gęstości (30 kg/m3). Twarda, bardzo sprężysta i wyjątkowo trwała. Trudno się odkształca i zapewnia wysoki komfort snu. 

Każda ze stron materaca ma inną twardość, więc posiadacz tego modelu może dopasować profil twardości według własnych preferencji. Jest to materac dwustronny i funkcjonalny, który przypadnie do gustu osobom borykającym się z nadwagą i bólami kręgosłupa.

 W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim i przewiewnym pokrowcem Aero (polecamy z pokrowcem Jedwab). Pokrowiec Aero wykonany jest z bardzo wysokiej jakości dzianiny. Na obwodzie został obszyty specjalistyczną siatką 3D, która dodatkowo wpływa na antyalergiczność materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne.

Zalety materaca:

- obustronnie pianka poliuretanowa T30 o zwiększonej gęstości. Jest twarda, sprężysta i wyjątkowo trwała. Jej struktura zapewnia wysoką przewiewność i optymalną podporę, pomaga redukować objawy alergii. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom.


- sprężyny kieszeniowe. Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste opakowanie takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Ponadto, na materacu tego typu wyśpią się też dwie osoby, nawet jeśli znacząco będą różnić się od siebie wagą. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

- antyalergiczny. Właściwości antyalergiczne materaca drzemią zarówno w przewiewnym pokrowcu, jak i zastosowanych warstwach pianki lateksowej, której unikalne właściwości odpowiadają na potrzeby osób wrażliwych na alergeny.

- 7 stref twardości. Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

właściwości ortopedyczne. Materac dobrze wspiera kręgosłup i inne krzywizny ciała – doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki. Ma dzięki temu właściwości ortopedyczne: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa. Zalecany dla osób starszych i nie w pełni sprawnych ruchowo, pokochają go także zdrowe osoby, dla których ważny jest głęboki sen.


- elastyczność dla wymagających. Konstrukcja Ernesto zapewnia optymalną równowagę pomiędzy twardością a sprężystością. Kieszeniowy typ materaca został połączony z dwustronną warstwą pianki poliuretanowej o zwiększonej gęstości. Podczas snu kręgosłup i całe ciało zyskują 7 pól podparcia, układając się w naturalny sposób. To gwarancja relaksu i pełnej regeneracji.


- twardość do wyboru. Ernesto to jakby dwa materace w jednym, ponieważ każda z jego stron ma inną twardość. Posiadacz tego modelu może swobodnie wybrać tę stronę, która zapewnia mu najwyższy komfort snu. Indywidualny wybór profilu twardości, i możliwość jego zmiany w dowolnym momencie, to rozwiązanie bardzo wygodne, funkcjonalne i przyjazne dla użytkownika.


- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Aero, pikowanym włóknem klimatyzującym 300 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°.


- wysokość materaca około 22 cm.

- materac średnio twardy H2, H3.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

2 Lata gwarancji.