Materac kokosowy STANDARD KOKOS 100x200

Materac kokosowy STANDARD KOKOS 100x200 Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Materac kokosowy STANDARD KOKOS 100x200
  • 4
  • Materac kokosowy STANDARD KOKOS 100x200
  • 5
    1 2 3 4 5
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo

Wymiary materaca:

Szerokość100 cmWysokość10 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania100x200 cm

Więcej szczegółów

406,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac kokosowy STANDARD KOKOS 80x200 cm.

Materac dwustronny twardy H3 H4, kokosowy z pianką poliuretanową i kokosem. Materac Standard Kokos polecamy osobom lekkim i dzieciom, które cierpią na schorzenia ortopedyczne wymagające zastosowania twardego materaca. Doskonale nadaje się do łóżek piętrowych, gdzie duże znaczenie odgrywa wysokość materaca. Podstawę materaca stanowi wkład o zwiększonej twardości wykonany z sprężystej i wytrzymałej pianki poliuretanowej o grubości 8 cm. Jednostronnie materac wykończony jest matą kokosową, która powoduje dodatkowe zwiększenie twardości materaca. Materac posiada właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybiczne. W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim, przewiewny pokrowcem Primo (polecamy z pokrowcem Natural). Pokrowiec pikowany jest włóknem klimatyzującym 100g/m², który można prać w 60°C. Dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę użytkowania materaca.

Zalety materaca:

- jednostronnie mata kokosowa 1 cm. Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu zostały połączone za pomocą sprężystego lateksu. Pozwala to macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Kokos posiada znakomite właściwości termiczne. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy.


- wkład pianka poliuretanowa 8 cm. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).


- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Primo, pikowanym włóknem klimatyzującym 100 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. 
 


- wysokość materaca około 10 cm.

- materac twardy H3 H4.             

    2 Lata gwarancji.