Materac lateksowy Nasturcja 80x200 cm

Materac lateksowy Nasturcja 80x200 cm Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
 • Materac lateksowy Nasturcja 80x200 cm Meble-Diana.pl
 • 1
 • Materac lateksowy Nasturcja 80x200 cm Meble-Diana.pl
 • 2
 • Materac lateksowy Nasturcja 80x200 cm Meble-Diana.pl
 • 3 4 5 6 7 8 9
  1 2 3 4 5 6
 • Materac lateksowy Nasturcja 80x200 cm Meble-Diana.pl
 • 7
 • Materac lateksowy Nasturcja 80x200 cm Meble-Diana.pl
 • 8
 • Materac lateksowy Nasturcja 80x200 cm Meble-Diana.pl
 • 9
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo-Meble Marzenie

Wymiary materaca:

Szerokość80 cmWysokość25 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania80x200 cm

Więcej szczegółów

2 091,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac lateksowy Nasturcja 80x200 cm.

Ekskluzywna, wyjątkowo luksusowa kolekcja Comfort Style została zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy doceniają najwyższą jakość oraz wyjątkowo dobrze dobrane właściwości materacy.

Materac dwustronny, średnio twardy H1, H2, lateksowy z 7 strefami komfortu z pianką termo elastyczną i pianką wysoko elastyczną. Materac Nasturcja polecamy szczególnie osobom ceniącym komfort i wygodę. Nasturcja dzięki wyjątkowej budowie idealnie dopasowuje się do kształtów ciała zapewniając idealne podparcie, sprężystość podłoża, sprawiając wrażenie przytulności i puszystości. Polecamy materac osobom lubiącym ciepło, alergikom, mającym problemy z krążeniem i drętwieniem kończyn.

Materac Nasturcja należy do grupy materacy lateksowych o wyjątkowych walorach higienicznych, ortopedycznych, przeciwgrzybicznych i przeciwalergicznych.  Wykonany jest z dwóch warstw lateksu z zastosowaniem specjalnego systemy otworów wentylacyjnych zwiększających higieniczność i przewiewność materaca. Posiada 7 stref komfortu, które jeszcze bardziej zwiększają zdolność materaca w dopasowaniu się do kształtów ciała.

Materac wykończony jest z jednej strony nowoczesną technologicznie pianką termo elastyczną, która reaguje na ciepło wydzielane przez ciało zwiększając swoja zdolność do dopasowania się do kształtu ciała wraz ze wzrostem temperatury. Dzięki zastosowaniu pianki termo elastycznej materac ma właściwości przeciwodleżynowe, wpływa na prawidłowy obieg krwi w organizmie przeciwdziałając zastojom płynów ustrojowych i drętwieniu kończyn.

Z jednej strony wewnętrznie i z drugiej strony zewnętrznie materac wykończony jest lateksem. Pianka lateksowa użyta w materacu jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików. Jej unikalne właściwości radykalnie ograniczają możliwość rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy. Wiele punktów podparcia i odpowiednia elastyczność lateksu to cechy polecane także osobom cierpiącym na bóle pleców. Materac ma właściwości ortopedyczne.

Dodatkowo materac posiada wewnątrz warstwę z trwałej i odpornej na odkształcenia pianki wysoko elastycznej, która jest bardzo przewiewna i daje wrażenie twardości a przy tym pozostaje wyjątkowo elastyczna i świetnie dopasowuje się do krzywizn ciała.

W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim i przewiewnym pokrowcem Koral. Niewielkie wypukłości wzmacniają strefy komfortu wspomagając ortopedyczne właściwości pianki termo elastycznej. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne.

Zalety materaca:

- jednostronnie nowoczesna technologicznie pianka termo elastyczna 5 cm. Zaawansowana technologicznie pianka termoelastyczna (VISCO) reaguje na wydzielane ciepło. Zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom.


- dwa wkłady lateksowe po 7 cm. Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawany jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%.


- jednostronnie pianka wysoko elastyczna 5 cm. Zaawansowana technologicznie wysoko elastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysoko elastyczna w porównaniu do pianki standardowej charakteryzuje się znacznie większą elastycznością, która w dużym stopniu podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności.

- antyalergiczny. Właściwości antyalergiczne materaca Nasturcja drzemią zarówno w przewiewnym pokrowcu Koral z przewiewną siatką 3D na obwodzie, jak i zastosowanych warstwach pianki lateksowej, której unikalne właściwości pomagają alergikom zapaść w głęboki i zdrowy sen.- 7 stref twardości.
Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

- innowacyjny pokrowiec. Osoby aktywne fizycznie i sportowcy również docenią materac Nasturcja. Przede wszystkim ze względu na pokrowiec Koral z siatką 3D o dużej przewiewności. Umożliwia ona cyrkulację powietrza i zapobiega nadmiernemu poceniu się. Pokrowiec można prać w wysokiej temperaturze, nawet do 60 stopni Celsjusza – to dodatkowy atut dla alergików. Unikalny sposób punktowego pikowania pozwala korzystać z zalet pianki i jednocześnie nie redukuje przewiewności.

- wysoki. Wysokość materaca może osiągać nawet 25 cm, co znacznie ułatwia podnoszenie się z łóżka do pozycji stojącej. To ukłon przede wszystkim dla osób starszych, chorych i nie w pełni sprawnych ruchowo. Dodatkowo wysoki materac nadaje sypialni dostojnego charakteru.

- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem Koral z siatką 3D nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°.


- wysokość materaca około 25 cm.

- twardość H1, H2.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.                

    2 Lata gwarancji.