Materac kieszeniowy Salvatore 90x200

Materac kieszeniowy Salvatore 90x200 Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
 • Materac kieszeniowy Salvatore 90x200 Meble-Diana.pl
 • 1
 • Materac kieszeniowy Salvatore 90x200 Meble-Diana.pl
 • 2
 • Materac kieszeniowy Salvatore 90x200 Meble-Diana.pl
 • 3 4 5 6 7 8 9
  1 2 3 4 5 6
 • Materac kieszeniowy Salvatore 90x200 Meble-Diana.pl
 • 7
 • Materac kieszeniowy Salvatore 90x200 Meble-Diana.pl
 • 8
 • Materac kieszeniowy Salvatore 90x200 Meble-Diana.pl
 • 9
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo-Meble Marzenie

Wymiary materaca:

Szerokość90 cmWysokość21 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania90x200 cm

Więcej szczegółów

1 828,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac kieszeniowy Salvatore 90x200 cm.

Materac z kolekcji New Style, w niespotykanej na rynku oprawie. Daje klientom nowe możliwości w kwestii komfortu i aranżacji sypialni. Materac zachwyca zarówno jakością jak i wyglądem.

Materac dwustronny, średnio twardy H3, kieszeniowy z 7 strefami komfortu z pianką lateksową. Materac Salvatore jest wyjątkowym materacem kieszeniowym zawierającym wysoce elastyczny wkład sprężyn kieszeniowych Multipocket 508szt/m2.

Materac polecamy osobom mającym problemy z krążeniem, osobom wrażliwym lubiącym spać na sprężystym, przytulnym podłożu. Podstawę materaca stanowią sprężyny Multipocket umieszczone w kieszeniach wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie, co sprawia że materac jest elastyczny punktowo. Ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane (elastyczność punktowa). Idealnie dostosowuje się więc do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej przez co ma właściwości ortopedyczne. Wysoka elastyczność punktowa ma również ogromne znaczenie w przypadku łoża małżeńskiego. Dzięki elastyczności punktowej materaca nie czujemy ruchów drugiej osoby. Wiercący się współmałżonek nie będzie nas wybudzał, a komfort naszego snu będzie wyjątkowo wysoki.

Siedem stref twardości zastosowanych w produkcji tego materaca oznacza że w miejscach okolic głowy, ramion, kręgosłupa i bioder zastosowany został wzmożony komfort co podnosi walory zdrowotne materaca.

Materac wykończony jest z dwóch stron pianką lateksową, która zawiera aż 20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego. Salvatore jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików. Jego unikalne właściwości radykalnie ograniczają możliwość rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy. Wiele punktów podparcia i odpowiednia elastyczność płyt lateksowych to cechy polecane także osobom cierpiącym na bóle pleców.

Wyjątkową zaletą Salvatore jest kusząca, delikatna warstwa pianki termo elastycznej użytej do pikowania pokrowca, co sprawia, że twardy i zdrowy materac w kontakcie z ciałem jest niespodziewanie wygodny.

W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim i przewiewnym pokrowcem Aero, wykonanym z wysokogatunkowej dzianiny, pikowanej włóknem klimatyzującym. Na obwodzie został obszyty specjalistyczną siatką 3D w kolorze białym, która poprawia wentylację materaca oraz wpływa na cyrkulację powietrza. Na krawędziach uwagę przykuwają  ozdobne tasiemki i złota lamówka. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne.

Zalety materaca:

- obustronnie pianka lateksowa 3 cm. Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%.


- sprężyny kieszeniowe Multipocket. Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste opakowanie (508szt/m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Ponadto, na materacu tego typu wyśpią się też dwie osoby, nawet jeśli znacząco będą różnić się od siebie wagą. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.


- pokrowiec pikowany pianką termo elastyczną. Zaawansowana technologia, która sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury.

- antyalergiczny. Właściwości antyalergiczne materaca drzemią zarówno w przewiewnym pokrowcu, jak i zastosowanych warstwach pianki lateksowej, której unikalne właściwości odpowiadają na potrzeby osób wrażliwych na alergeny.

- 7 stref twardości. Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

- właściwości ortopedyczne. Materac dobrze wspiera kręgosłup i inne krzywizny ciała – doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki. Ma dzięki temu właściwości ortopedyczne: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa. Zalecany dla osób starszych i nie w pełni sprawnych ruchowo, pokochają go także zdrowe osoby, dla których ważny jest głęboki sen.


- przewiewny pokrowiec. Dedykowany dla materaca Salvatore pokrowiec wykonany jest z wysokogatunkowej i dobrze przepuszczającej powietrze dzianiny Aero. Zalecany jest szczególnie osobom z problemem nadmiernej potliwości, sportowcom i osobom aktywnym.


- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Antistress, pikowanym włóknem klimatyzującym. Posiada uchwyty ułatwiające obrócenie materaca i zamek rozdzielczy 360°. Nadaje się do prania w 60°C.


- wysokość materaca około 21 cm.

- materac średnio twardy H3.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

2 Lata gwarancji.