Materac wysoko elastyczny Agostino 90x200 cm

Materac wysoko elastyczny Agostino 90x200 cm Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
 • Materac wysoko elastyczny Agostino 90x200 cm Meble-Diana.pl
 • 1
 • Materac wysoko elastyczny Agostino 90x200 cm Meble-Diana.pl
 • 2
 • Materac wysoko elastyczny Agostino 90x200 cm Meble-Diana.pl
 • 3 4 5 6 7 8
  1 2 3 4 5 6
 • Materac wysoko elastyczny Agostino 90x200 cm Meble-Diana.pl
 • 7
 • Materac wysoko elastyczny Agostino 90x200 cm Meble-Diana.pl
 • 8
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo-Meble Marzenie

Wymiary materaca:

Szerokość90 cmWysokość21 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania90x200 cm

Więcej szczegółów

1 062,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac wysoko elastyczny Agostino 90x200 cm.

Materac z kolekcji New Style, w niespotykanej na rynku oprawie. Daje klientom nowe możliwości w kwestii komfortu i aranżacji sypialni.  Materac zachwyca zarówno jakością jak i wyglądem.

Materac dwustronny, średnio twardy H2, H3, wysoko elastyczny z 7 strefami komfortu z pianką termo elastyczną, pianką wysoko elastyczną i pianką T30 o właściwościach żelowych. Materac Agostino polecamy szczególnie osobom ceniącym komfort i wygodę. Agostino dzięki wyjątkowej budowie idealnie dopasowuje się do kształtów ciała zapewniając idealne podparcie, sprężystość podłoża, sprawiając wrażenie przytulności i puszystości.

Polecamy materac osobom lubiącym ciepło, alergikom, mającym problemy z krążeniem i drętwieniem kończyn. Materac Agostino należy do grupy materacy wysoko elastycznych o wyjątkowych walorach higienicznych i ortopedycznych. 

Zewnętrzna warstwa z nowoczesnej technologicznie pianki termo elastycznej reaguje na ciepło wydzielane przez ciało zwiększając swoja zdolność do dopasowania się do kształtu ciała wraz ze wzrostem temperatury. Dzięki zastosowaniu pianki termo elastycznej materac ma właściwości przeciwodleżynowe, wpływa na prawidłowy obieg krwi w organizmie przeciwdziałając zastojom płynów ustrojowych i drętwieniu kończyn.

Dodatkowo materac posiada wewnątrz warstwę z trwałej i odpornej na odkształcenia pianki wysoko elastycznej, która jest bardzo przewiewna i daje wrażenie twardości a przy tym pozostaje wyjątkowo elastyczna i świetnie dopasowuje się do krzywizn ciała.

Materac wykończony jest z drugiej strony nowoczesną technologicznie pianką T30 w kolorze błękitnym o właściwościach pianki żelowej, która reaguje na ciepło wydzielane przez ciało zwiększając swoja zdolność do dopasowania się do kształtu ciała wraz ze wzrostem temperatury.

W wersji podstawowej materac dostępny jest z pokrowcem Aero wykonanym z wysokiej jakości dzianiny 200g. Na całym obwodzie zastosowano tkaninę tapicerską z domieszką lnu , pikowaną włóknem klimatyzującym. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne.


Zalety materaca:

- zewnętrznie jednostronnie pianka termo elastyczna 4 cm. Zaawansowana technologia, która sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury. Piankę termo elastyczna nazywa się także „leniwą pianką” ze względu na jej powolne odkształcanie się – zastosowana w materacu daje efekt przyjemnego „zapadania się” w powierzchnię.

17942.jpg?time=1533808998095

zewnętrznie jednostronnie pianka T30 o właściwościach pinki żelowej 8cm. Podstawa materaca Agostino jest wykonana z pianki żelowej, której struktura zapewnia wysoką przewiewność i optymalną podporę, pomaga redukować objawy alergii.

- wewnętrznie pianka wysoko elastyczna 8 cm. Zaawansowana technologicznie wysoko elastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysoko elastyczna w porównaniu do pianki standardowej charakteryzuje się znacznie większą elastycznością, która w dużym stopniu podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności.

- 7 stref twardości. Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

właściwości ortopedyczne. Materac dobrze wspiera kręgosłup i inne krzywizny ciała – doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki. Ma dzięki temu właściwości ortopedyczne: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa. Zalecany dla osób starszych i nie w pełni sprawnych ruchowo, pokochają go także zdrowe osoby, dla których ważny jest głęboki sen.

- przewiewny pokrowiec. Dedykowany dla materaca Agostino pokrowiec wykonany jest z wysokogatunkowej i dobrze przepuszczającej powietrze dzianiny Aero. Zalecany jest szczególnie osobom z problemem nadmiernej potliwości, sportowcom i osobom aktywnym.

- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Aero, pikowanym włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°.

- wysokość materaca około 21 cm.

- materac średnio twardy H2, H3.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

2 Lata gwarancji.