Materac wysoko elastyczny z lateksem AMORE 160x200

Materac wysoko elastyczny z lateksem AMORE 160x200 Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Materac wysoko elastyczny z lateksem AMORE 160x200
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: Meble Marzenie

Wymiary materaca 160x200:

- szerokość 160 cm, wysokość całkowita 21 cm, głębokość całkowita 200 cm, powierzchnia spania 160x200 cm.

Więcej szczegółów

1 542,00 zł


Więcej informacji

Materac wysoko elastyczny z lateksem AMORE  160x200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy i twardy wysoko elastyczny z 7 strefami komfortu z pianką wysoko elastyczną i lateksem. Materac Amore dzięki wyjątkowej budowie idealnie dopasowuje się do kształtów ciała zapewniając idealne podparcie, sprężystość podłoża, sprawiając wrażenie przytulności i puszystości. Amore należy do grupy zaawansowanych technologicznie i nowoczesnych materacy wysoko elastycznych. Podstawę materaca stanowi wkład pianki wysoko elastycznej o grubości 16 cm. Pianka wysoko elastyczna dzięki swej gęstej strukturze jest niezwykle wytrzymała, sprężysta. Idealnie podtrzymuje ciało i ma świetne parametry odbojności (sprężystość, elastyczność). Właściwości pianki wysoko elastycznej dają uczucie twardości przy doskonałym dopasowaniu do kształtu ciała. Posiada 7 stref komfortu, które jeszcze bardziej zwiększają zdolność materaca w dopasowaniu się do kształtów ciała. Zewnętrzna jednostronna warstwa lateksowa wyjątkowo dobrze dopasowuje się do krzywizn ciała i sprawia wrażenie przytulności, ciepła w okresie zimowym. Wersja zimowa jest antyalergiczna i przeciwgrzybiczna. W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim i przewiewnym pokrowcem Primo (polecamy z pokrowcem Jedwab). Pokrowiec Primo wykonany jest z bardzo wysokiej jakości dzianiny 200g/m². Pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne.

Zalety materaca:

- zewnętrzna jednostronna warstwa lateksu 3 cm. Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%.
- wkład z pianki wysoko elastyczna 16 cm. Zaawansowana technologicznie wysoko elastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysoko elastyczna w porównaniu do pianki standardowej charakteryzuje się znacznie większą elastycznością, która w dużym stopniu podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności.
- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Primo, pikowanym włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. 

- 7 stref twardości.
Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.
- wysokość materaca około 21 cm.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.                

    2 Lata gwarancji.