Materac lateksowy HEALTH LATEKS 160x200

Promocja materac lateksowy HEALTH LATEX 160x200 Zobacz większe
    1 2
    1 2

Nowy produkt

Producent: Wersal

Wymiary materaca:

Szerokość160 cmWysokość18 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Więcej szczegółów

930,00 zł


Więcej informacji

Materac lateksowy HEALTH LATEKS 160x200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy lateksowy z 7 strefami komfortu z lateksem. Materac Health Lateks polecamy szczególnie osobom ceniącym komfort i wygodę. Health Lateks dzięki wyjątkowej budowie idealnie dopasowuje się do kształtów ciała zapewniając idealne podparcie, sprężystość podłoża sprawiająca wrażenie przytulności i puszystości.  Posiada 7 stref komfortu, które jeszcze bardziej zwiększają zdolność materaca w dopasowaniu się do kształtów ciała. Warstwa lateksowa wyjątkowo dobrze dopasowuje się do krzywizn ciała i sprawia wrażenie przytulności, ciepła w okresie zimowym.

Zalety materaca:

- pianka poliuretanowa. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

- lateks. Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%.                            
- 7 stref twardości.
Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.
- wysokość materaca około 18 cm.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.                

    2 Lata gwarancji.