Materac wysoko elastyczny z lateksem AMORE 140x200

Materac wysoko elastyczny z lateksem AMORE 180x200 Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3 4 5 6
  • Materac wysoko elastyczny z lateksem AMORE 180x200 Meble-Diana.pl
  • 7
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo-Meble Marzenie

Wymiary materaca:

Szerokość140 cmWysokość21 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania140x200 cm

Więcej szczegółów

1 329,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac wysoko elastyczny AMORE 140x200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy wysoko elastyczny z 7 strefami komfortu z pianką wysoko elastyczną o dwóch stopniach twardości H3, H4 i jednostronnie wkładem lateksowym o twardości H2, H3. Materac Amore dzięki wyjątkowej budowie idealnie dopasowuje się do kształtów ciała zapewniając idealne podparcie, sprężystość podłoża, sprawiając wrażenie przytulności i puszystości. Materac polecamy osobom lubiącym zmieniać twardość materaca. Wyjątkowa budowa tego materaca zwiększa jego odporność na duży nacisk, zwiększa jego wytrzymałość i pozwala na dopasowanie twardości do potrzeb klienta. Amore należy do grupy zaawansowanych technologicznie i nowoczesnych materacy wysoko elastycznych. Podstawę materaca stanowi wkład pianki wysoko elastycznej o grubości 16 cm. Pianka wysoko elastyczna dzięki swej gęstej strukturze jest niezwykle wytrzymała, sprężysta. Idealnie podtrzymuje ciało i ma świetne parametry odbojności (sprężystość, elastyczność). Właściwości pianki wysoko elastycznej dają uczucie twardości przy doskonałym dopasowaniu do kształtu ciała. Zewnętrzna jednostronna warstwa lateksowa wyjątkowo dobrze dopasowuje się do krzywizn ciała i sprawia wrażenie przytulności, ciepła w okresie zimowym. Wersja zimowa jest antyalergiczna i przeciwgrzybiczna.  Amore można używać na stelażach tradycyjnych i stelażach regulowanych. Znacznie zwiększa to komfort użytkowania materaca. W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim i przewiewnym pokrowcem Aero (polecamy z pokrowcem Natural). Pokrowiec Aero wykonany jest z bardzo wysokiej jakości dzianiny 200g/m². Pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne.

Zalety materaca:
 

- zewnętrzna jednostronna warstwa lateksu 3 cm. Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%. 


 

- wkład z pianki wysoko elastycznej 16 cm o różnych twardościach z dwóch stron. Zaawansowana technologicznie wysoko elastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysoko elastyczna w porównaniu do pianki standardowej charakteryzuje się znacznie większą elastycznością, która w dużym stopniu podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności. 

- 7 stref twardości. Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

-  antyalergiczny. Właściwości antyalergiczne materaca drzemią zarówno w przewiewnym pokrowcu jak i zastosowanych materiałach wewnątrz, które radykalnie ograniczają możliwość rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy.

- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Aero, pikowanym włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. 

- wysokość materaca około 21 cm.

- materac średnio twardy H2, H3, twardy H4.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.                

    2 Lata gwarancji.