Promocja materac bonellowy Standard Plus 160x200 dostępny od ręki

Promocja Promocja materac bonellowy STANDARD PLUS 160x200 Zobacz większe
    1 2
    1 2

Nowy produkt

Producent: Wersal

Wymiary materaca:

Szerokość160 cmWysokość15 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Więcej szczegółów

349,00 zł

-81,00 zł

430,00 zł brutto

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Promocja materac bonellowy jednostronny STANDARD 160x200 cm.

Materac średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową. Materac Standard polecamy jest jako wysokiej jakości ekonomiczne rozwiązanie. Standard należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem. Materace typu bonell są najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej z miękką i elastyczną pianką poliuretanową.

Zalety materaca:

- pianka poliuretanowa jednostronnie. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).
 - sprężyna bonellowa. Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość progresywna. Nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyn. Większy nacisk powoduje zwiększenie siły wypierania. Sprężyny połączone są szeregowo dzięki czemu materac jest bardziej odporny na odkształcenia niż standardowe materace piankowe. Konstrukcja wkładu zapewnia dużą sztywność, trwałość oraz wygodę snu.
- wysokość materaca około 15 cm.                 

    2 Lata gwarancji.