Łoże do sypialni Asti 180 z materacem i stelażem metalowym

Łoże tapicerowane do sypialni Asti 180 Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Łoże tapicerowane do sypialni Asti 180
  • 4
  • Łoże tapicerowane do sypialni Asti 180
  • 5
    1 2 3 4 5
Następny

Nowy produkt

Producent: BOUTIQUE by WERSAL

Wymiary:

Szerokość210 cmWysokość105 cm
Szerokość224 cmPowierzchnia spania180x200 cm

Pojemnik na pościel:

Szerokość176 cmWysokość17 cm
Szerokość88 cm

Wymiary materaca:

Szerokość180 cmWysokość16 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania180x200 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 930,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Łoże tapicerowane do sypialni Asti 180 z metalowym stelażem, materacem bez oświetlenia ledowego.

 

Przedmiotem oferty jest łoże Asti 180 o powierzchni spania 180 x 200 cm bez oświetlenia ledowego w komplecie z materacem bonellowym, stelażem metalowym, podnośnikami gazowymi i pojemnikiem na pościel. Łoże proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnych. Wszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku "Wzornik wybarwień".

Korpus łoża obity jest wybranym przez klienta obiciem. W komplecie z łożem proponujemy stelaż na ramie metalowej podnoszony przy pomocy mechanizmu gazowego (przy zakupie łoża bez pojemnika w komplecie nie ma podnośników). Listwy sprężynujące w ilości 34 szt. wykonane są z drzewa bukowego klejonego warstwowo i osadzone  w wytrzymałych uchwytach zapewniających odpowiednią wytrzymałość i sprężystośćStelaż Metalowy zalecamy do każdego rodzaju materacy. Pojemnik na pościel wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze białym i zajmuje połowę powierzchni pod stelażem.

Materac Classic Economic jest średnio twardym materacem na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym rozwiązaniem. Materace typu bonell są najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej z obu stron obłożony miękką i elastyczną pianka poliuretanową.

2 Lata gwarancji.