Transport gratis - Sklep meblowy

*Dotyczy zakupów powyżej 1000 PLN

PŁATNOŚCI

PayU - Sklep meblowy

Raty PayU

eRaty Santander Consumer Bank

Rzetelna Firma - Meble Diana

Ostatnio przeglądane

Tu kupisz na raty PayU

Łóżko tapicerowane do sypialni SMILE 120 metalowy stelaż, materac

Nowy produkt

Producent: Wersal

Wymiary:

Szerokość135 cmWysokość90 cm
Szerokość232 cmPowierzchnia spania120x200 cm

Pojemnik na pościel:

Szerokość116 cmWysokość17 cm
Szerokość88 cm

Wymiary materaca:

Szerokość120 cmWysokość14 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania120x200 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 230,00 zł


Więcej informacji

Łóżko tapicerowane do sypialni Smile 120 z materacem.

 

Przedmiotem oferty jest łoże tapicerowane do sypialni Smile 120 o powierzchni spania 120 x 200 cm w komplecie z materacem bonellowym, w komplecie ze stelażem metalowym, podnośnikami gazowymi i pojemnikiem na pościel. Łóżko proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnychWszystkie obicia przedstawiamy w linku obok zdjęć - Wzornik wybarwień".

Korpus łoża obity jest wybranym przez klienta obiciem. W komplecie z łożem proponujemy stelaż na ramie metalowej podnoszony przy pomocy mechanizmu gazowego (przy zakupie łoża bez pojemnika w komplecie nie ma podnośników). Listwy sprężynujące w ilości 34 szt. wykonane są z drzewa bukowego klejonego warstwowo i osadzone  w wytrzymałych uchwytach zapewniających odpowiednią wytrzymałość i sprężystośćStelaż Metalowy zalecamy do każdego rodzaju materacy. Pojemnik na pościel wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze białym i zajmuje połowę powierzchni pod stelażem.

Materac Classic Economic jest średnio twardym materacem na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym rozwiązaniem. Materace typu bonell są najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej z obu stron obłożony miękką i elastyczną pianka poliuretanową.

2 Lata gwarancji.