Łoże tapicerowane Asti 160, oświetlenie LED, materac

Łoże tapicerowane do sypialni Asti 160 Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Łoże tapicerowane do sypialni Asti 160
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: BOUTIQUE by WERSAL

Wymiary:

Szerokość190 cmWysokość105 cm
Szerokość224 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Pojemnik na pościel:

Szerokość156 cmWysokość17 cm
Szerokość88 cm

Wymiary materaca:

Szerokość160 cmWysokość16 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 810,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Łoże tapicerowane do sypialni ASTI 160 z materacem i oświetleniem ledowym.

 

Przedmiotem oferty jest łoże Asti 160 o powierzchni spania 160 x 200 cm w komplecie z materacem bonellowym, stelażem, pojemnikiem na pościel i oświetleniem ledowym. Łoże proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnych. Wszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku "Wzornik wybarwień".

Korpus łoża obity jest wybranym przez klienta obiciem. Zastosowany w łożu standardowy stelaż pod materac podnoszony jest na mechanizmie sprężynowym. Zastosowane w stelażu drewno bukowe i brzozowe sprawia, że stelaż jest bardzo wytrzymały. Rama stelaża wykonana jest z drewna bukowego i brzozowego klejonego warstwowo. Listwy sprężynujące w ilości 34 szt. wykonane są z drzewa bukowego klejonego warstwowo i osadzone  w wytrzymałych uchwytach zapewniających odpowiednią wytrzymałość i sprężystość. Wysokość stelaża wynosi około 3,5 cm. Stelaż Standard zalecamy do każdego rodzaju materacy. Pojemnik na pościel wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze białym i zajmuje połowę powierzchni pod stelażem.

Materac Classic Economic jest średnio twardym materacem na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym rozwiązaniem. Materace typu bonell są najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej z obu stron obłożony miękką i elastyczną pianka poliuretanową.

2 Lata gwarancji.