PŁATNOŚCI

PayU - Sklep meblowy

Raty PayU

eRaty Santander Consumer Bank

Rzetelna Firma - Meble Diana

Promocje

Ostatnio przeglądane

Tu kupisz na raty PayU

Materac kieszeniowy termo elastyczny Grand Visco 140x200 dostępny od ręki

Materac kieszeniowy, termo elastyczny z matą kokosową GRAND LUX 100x200 Zobacz większe
    1 2
    1 2

Nowy produkt

Producent: Wersal

Wymiary materaca:

Szerokość140 cmWysokość20 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania140x200 cm

Więcej szczegółów

1 180,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Materac kieszeniowy, termo elastyczny z matą kokosową Grand Visco 140x200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy i twardy kieszeniowy z 7 strefami komfortu z pianką termo elastyczną i matą kokosową. Materac Grand Lux jest materacem uniwersalnym. Dlatego możemy polecić go każdemu. Dzięki swojej wyjątkowej budowie można zmieniać jego twardość dostosowując do Państwa aktualnych potrzeb, wymagań i preferencji. Unikalna budowa materaca nie tylko pozwala regulować twardość, ale również odczucie ciepła. Podstawę materaca stanowią sprężyny umieszczone w kieszeniach wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie, co sprawia że materac jest elastyczny punktowo. Ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane (elastyczność punktowa). Idealnie dostosowuje się więc do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej przez co ma właściwości ortopedyczne. Siedem stref twardości zastosowanych w produkcji tego materaca oznacza że w miejscach okolic głowy, ramion, kręgosłupa i bioder zastosowany został wzmożony komfort co podnosi walory zdrowotne materaca. Materac z jednej strony wykończony jest mata kokosową i pianką poliuretanową, która sprawia że materac jest dość twardy o wyjątkowych właściwościach ortopedycznych. Mata kokosowa jest wykończeniem strony letniej, która jest bardzo przewiewna. Z drugiej strony znajduje się warstwa nowoczesnej technologicznie pianki termo elastycznej (visco), która reaguje na ciepło wydzielane przez ciało zwiększając swoja zdolność do dopasowania się do kształtu ciała wraz ze wzrostem temperatury.

Zalety materaca:

- jednostronnie pianka poliuretanowa. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).
- jednostronnie mata kokosowa. Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu zostały połączone za pomocą sprężystego lateksu. Pozwala to macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Kokos posiada znakomite właściwości termiczne. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie i przewiewne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy.

- jednostronnie pianka termo elastyczna. Zaawansowana technologicznie pianka termo elastyczna (VISCO) reaguje na wydzielane ciepło. Zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom.

 - sprężyny kieszeniowe 262 szt/m². Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste opakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.
- wysokość materaca około 20 cm.

- dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.                

    2 Lata gwarancji.