Promocja łoże Dolores 160 z materacem Passion dostępne od ręki

Promocja Łoże do sypialni Dolores 160 Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
 • Łoże do sypialni Dolores 160 Meble-Diana.pl
 • 1
 • Łoże do sypialni Dolores 160 Meble-Diana.pl
 • 2
 • Łoże do sypialni Dolores 160 Meble-Diana.pl
 • 3 4 5 6 7 8 9 10
  1 2 3 4 5 6
 • Łoże do sypialni Dolores 160 Meble-Diana.pl
 • 7
 • Łoże do sypialni Dolores 160 Meble-Diana.pl
 • 8
 • Łoże do sypialni Dolores 160 Meble-Diana.pl
 • 9
 • Łoże do sypialni Dolores 160 Meble-Diana.pl
 • 10
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo-Meble Marzenie

Wymiary łoża w wersji standard:

Szerokość178 cmWysokość106 cm
Szerokość223 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Pojemnik na pościel:

Szerokość160 cmWysokość28 cm
Szerokość200 cm

Wymiary materaca:

Szerokość160 cmWysokość17 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania

160x200 cm

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 251,00 zł

-538,00 zł

2 789,00 zł brutto

Oblicz ratę!

Jak kupić na ratyWięcej informacji

Promocja łoże tapicerowane do sypialni Dolores 160 z materacem kieszeniowym Passion i metalowym stelażem.

 

Przedmiotem oferty jest łoże Dolores  160 o powierzchni spania 160 x 200 cm w komplecie z materacem kieszeniowym Passion (sprężyny kieszeniowe 262 szt./m2), stelażem metalowym, podnośnikami gazowymi i pojemnikiem na pościel otwieranym od frontu.

Łoże w dostępne jest w wersji Standard w skórze ekologicznej Madryt 120

Wszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku "Wzornik wybarwień".

W komplecie z łożem proponujemy stelaż na ramie metalowej podnoszony przy pomocy mechanizmu gazowego (przy zakupie łoża bez pojemnika w komplecie nie ma podnośników). Listwy sprężynujące w ilości 24 szt. wykonane są z drzewa bukowego klejonego warstwowo i osadzone  w wytrzymałych uchwytach zapewniających odpowiednią wytrzymałość i sprężystośćStelaż Metalowy zalecamy do każdego rodzaju materacy. Pojemnik na pościel wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze białym i zajmuje całą powierzchnię pod stelażem.

Materac Passion.

Materac kieszeniowy Passion (sprężyny kieszeniowe 262 szt./m2). Materac dwustronny, średnio twardy H3kieszeniowy z 7 strefami komfortu i pianką poliuretanową. Wkład materaca wykonany jest z wysokiej jakości sprężyn oddzielnie umieszczonych w kieszeniach wykonanych z wytrzymałej i elastycznej tkaniny. Obustronne wykończenie materaca stanowi elastyczna i wytrzymała pianka poliuretanowa, która zwiększa komfort snu, przewiewność i odczucie przyjemnej elastyczności. 


Pojemnik na pościel.


Łóżko może zostać wyposażone w trwały i bezawaryjny pojemnik na pościel. Stelaż pojemnika wykonany jest ze stabilnej ramy metalowej oraz dwóch rzędów 24 listew elastycznych, co dodatkowo wpływa na komfort użytkowania materaca i jego żywotność. Podnoszenie i opuszczanie każdego stelaża jest wsparte mechanizmem podnośników gazowych. Dzięki temu czynności te są proste i lekkie bez względu na wiek i kondycję użytkownika.

Standard, czy Slim?

Niemal wszystkie łóżka tapicerowane posiadają dwie wersje, różniące się grubością płóz (tzn. frontu oraz boków lewego i prawego). Wyjściową formą jest wersja STANDARD o płozach grubszych, masywniejszych. Istnieje też możliwość wyboru łóżka z cieńszymi płozami. W takim przypadku przy wybranym modelu należy dopisać: wersja SLIM.
W wersji Standard płozy licują się z wezgłowiem, dla wersji Slim wezgłowie jest szersze od ramy o blisko 5 cm po obu stronach. Wyjątki od tej reguły są wskazane przy konkretnych modelach.Dostępne rodzaje i kolory nóżek.

Nóżki do łóżek dostępne ą w trzech wersjach kolorystycznych przypominających drewno: Orzech, Wenge, Olcha (rozmiary: wys. 4 cm, dł. 12 cm, gr. 3 cm) oraz w wersji Chrom (wys. 4 cm, dł. 12 cm i gr. 3,5 cm). Wyjściową formą jest zawsze łóżko z takimi nóżkami, jakie zaprezentowano na zdjęciu głównym. Zmiana nóżek na inne wymaga zaznaczenia tego w zamówieniu.


Opcje wysokości zagłówka w promocji: wersja minimalna 86 cm i podstawowa 106 cm.

                                           2 Lata gwarancji.