Nakładka Toplatermo 140x200 cm

Nakładka Toplatermo 140x200 cm Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Nakładka Toplatermo 140x200 cm Meble-Diana.pl
  • 4
  • Nakładka Toplatermo 140x200 cm Meble-Diana.pl
  • 5
    1 2 3 4 5
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo

Wymiary nakładki:

Szerokość140 cmWysokość9 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania140x200 cm

Więcej szczegółów

1 152,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Nakładka Toplatermo 140x200 cm

Kombinacja zaawansowanej technologicznie pianki termo elastycznej i lateksu zawierającego naturalne mleczko kauczukowe. Kombinacja zaawansowanej technologicznie pianki termo elastycznej i lateksu zawierającego naturalne mleczko kauczukowe. Wysokość nakładki wynosi 9 cm.

Zalety nakładki:


- pianka lateksowaLateks Comforteo zawiera aż 20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego, jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików – jego szczególne właściwości radykalnie ogranicza możliwość rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy. Wiele punktów podparcia i odpowiednia elastyczność wkładów lateksowych to cechy polecane także osobom cierpiącym na bóle szyi.


- pianka termo elastyczna. Zaawansowana technologia, która sprawia, że nakładka idealnie dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury. Piankę termo elastyczną nazywa się także „leniwą pianką” ze względu na jej powolne odkształcanie się – zastosowana w nakładce daje efekt przyjemnego „zapadania się” w powierzchnię.

- antyalergiczna. Unikalne właściwości naturalnego lateksu uniemożliwiają rozwój alergenów wewnątrz nakładki.

- innowacyjny pokrowiec. Pokrowiec Koral z siatką 3D o dużej przewiewności. Umożliwia ona cyrkulację powietrza i zapobiega nadmiernemu poceniu się. Unikalny sposób punktowego pikowania pozwala korzystać z zalet pianki i jednocześnie nie redukuje przewiewności.

    2 Lata gwarancji.