fbpx

Narożnik Infinity Mini – nasz bestseller w wersji Mini

Narożnik z funkcją spania Inifinity Mini to najlepsze rozwiązanie dla niewielkich i średniej wielkości salonów. Ponadczasowy, ustawny, wygodny i z nowatorskimi rozwiązaniami – nasz narożnik umożliwi Ci zarówno wygodny odpoczynek jak i głęboki sen, wszystko dzięki wspomnianej wyżej funkcji spania.

Narożnik infinity Mini – idealny do nowoczesnego salonu

Narożnik Infinity Mini to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy cenią jakość i funkcjonalność połączoną z pięknym i nowoczesnym designem. To wszystko zostało zamknięte w wymiarach 186 cm x 256 cm, zapewniając komfortowy odpoczynek we własnym salonie.

Narożnik Infinity Mini jest meblem wypoczynkowym, którego projekt i wykonanie dedykowane są wszystkim, którzy cenią wielofunkcyjność i uniwersalność mebli wypoczynkowych. Jeżeli lubisz spać w salonie albo często gościsz u siebie rodzinę, która przyjeżdża z daleka i potrzebuje u Ciebie przenocować. Jesteśmy pewni, że narożnik Infinity Mini w 100% spełni Twoje wymagania.

Wysoka jakość wykonania narożnika Infinity Mini

Narożnik Infinity Mini to narożnik rozkładany. Niewielkie rozmiary narożnika nie stwarzają problemu w tym, aby wygodnie na nim odpoczywać i wyspać się. Pojemnik na pościel czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym.

Cechy charakterystyczne narożnika Infinity Mini to:

  • wysoka jakość tkanin użytych do tapicerowania narożnika,
  • stelaż wykonany z połączenia litego drewna oraz płyty meblowej,
  • siedzisko wykonane z wysokiej jakości pianki elastycznej oraz sprężyn falistych i bonelowych,
  • funkcja rozkładania i spania, wraz z pojemnikiem na pościel,
  • możliwość uniwersalnego ułożenia narożnika – lewa oraz prawa strona,
  • mechanizm ułatwiający otwieranie narożnika,
  • poduszki, które dodane są do narożnika.

Narożnik z funkcją spania i specjalnym pojemnikiem na pościel sprawdzi się doskonale w salonie, w którym liczy się „ustawność” mebla. Infinity Mini doskonale skomponuje się z podłogą drewnianą, wykonaną z płytek, a także z dywanem. Jest to idealne rozwiązanie, jeżeli od narożnika oczekujesz funkcjonalności i uniwersalnych rozwiązań, które gwarantują komfort podczas odpoczynku.

Narożnik tapicerowany do salonu Infinity Mini od 5 380

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.