fbpx

Materac lateksowy Comfort Styl Begonia 120×200 cm

2 221,00 

Wymiary materaca:

Szerokość 120 cm Wysokość 24 cm
Szerokość 200 cm Powierzchnia spania 120×200 cm

Zobacz szczegółowy

Załączone do opisu przedmiotu zdjęcia mają charakter poglądowy.

Materac lateksowy Comfort Styl Begonia 120×200 cm.

Materac Begonia to model z kolekcji Comfort Style dla najbardziej wymagających klientów.

Materac dwustronny, średnio twardy o twardości H2 z 7 strefami komfortu z profilowaną pianką termo elastyczną, pianką lateksową i pianką wysoko elastyczną. Pianka termo elastyczna daje wrażenie przyjemnego „otulania”. Z kolei lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza też możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni , co sprawia, że materac jest przyjazny alergikom. Pianka wysoko elastyczna jest wytrzymała, sprężysta i przewiewna. Begonia jest znakomicie wentylowana i ma właściwości ortopedyczne: 7 stref twardości zapewnia dużą liczbę punktów podparcia i właściwe ułożenie kręgosłupa oraz całego ciała, poprawia krążenie krwi, sprzyja regeneracji mięśni i relaksowi.Materac doskonale współpracuje ze stelażami regulowanymi i elektrycznymi. Begonia występuje w pokrowcu Natural. Jest on wyposażony w wentylującą siatkę 3D i uchwyty umożliwiające łatwe odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec można prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

Zalety materaca:

– dwustronnie pianka termo elastyczna 2 x 3 cm. Zaawansowana technologia, która sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury. Piankę termo elastyczna nazywa się także „leniwą pianką” ze względu na jej powolne odkształcanie się – zastosowana w materacu daje efekt przyjemnego „zapadania się” w powierzchnię.

https://comfort4u.eu/app/uploads/2018/12/cechy_produktow_poduszki_8_Pianka_termoelastyczna.jpg

– wkład z pianki wysoko elastycznej 10 cm. Zaawansowana technologicznie wysoko elastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysoko elastyczna w porównaniu do pianki standardowej charakteryzuje się znacznie większą elastycznością, która w dużym stopniu podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności.

https://comfort4u.eu/app/uploads/2018/12/pianka-wysokoelastyczna.jpg

– dwustronnie pianka lateksowa 2 x 3 cm. Jeden z najwyżej cenionych komponentów materacowych na świecie – jest elastyczna i idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Posiada właściwości ograniczające rozwój roztoczy, grzybów oraz pleśni. Zapewnia wiele punktów podparcia dla ciała, co z kolei redukuje potencjalne uciski podczas snu.

https://comfort4u.eu/app/uploads/2019/02/cechy_produktow_materace__12_Pianka_lateksowa.jpg

ortopedyczny. Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

https://comfort4u.eu/app/uploads/2019/02/cechy_produktow_materace__25_W%C5%82a%C5%9Bciwo%C5%9Bci_ortopedyczne.jpg

– antyalergiczny. Właściwości antyalergiczne materaca drzemią zarówno w przewiewnym pokrowcu jak i zastosowanych materiałach wewnątrz, które radykalnie ograniczają możliwość rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy.

https://comfort4u.eu/app/uploads/2019/02/cechy_produktow_materace__02_Antyalergiczny.jpg

– pokrowiec natural. Begonia występuje w pokrowcu Natural. Jest on wyposażony w wentylującą siatkę 3D i uchwyty umożliwiające łatwe odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec można prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

https://comfort4u.eu/app/uploads/2019/02/oskar-natural-e1561378260146.jpg

– taśma wentylacyjna 3D. W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

https://comfort4u.eu/app/uploads/2019/09/cechy_produktow_materace__11_Pewna_jako%C5%9B%C4%87_10_lat_gwarancji.jpg

– wysokość materaca około 24 cm.

– materac średnio twardy H2.

– dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

2 Lata gwarancji.

Waga 1 kg
Powierzchnia spania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac lateksowy Comfort Styl Begonia 120×200 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *