fbpx

Materac piankowy Standard Kokos 80×200

447,00 

Wymiary materaca:

Szerokość 80 cm Wysokość 12 cm
Szerokość 200 cm Powierzchnia spania 80×200 cm


Materac piankowy Standard Kokos 80×200 cm.

Materac dwustronny średnio twardy H3, H4, piankowy z pianką poliuretanową T-25. Materac Standard Kokos polecamy osobom lekkim oraz dzieciom. Materac sprawdza się w przypadku łóżek piętrowych ze względu na swoją niewielką wysokość. Materace piankowe nadają się do codziennego użytkowania oraz jako materace okolicznościowe i turystyczne. Standard można złamać, zrolować, przechować w szafie bądź przewieźć w samochodzie. Podstawę materaca stanowi wkład o zwiększonej twardości wykonany z sprężystej i wytrzymałej pianki poliuretanowej. Dodatkowo materac posiada wkład z maty kokosowej. W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim, przewiewny pokrowcem Primo (polecamy z pokrowcem Natural). Pokrowiec pikowany jest włóknem klimatyzującym 100g/m².

Zalety materaca:

– wkład pianka poliuretanowa. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

– wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 100 g/m². Możliwość prania pokrowca Primo w wysokiej temperaturze to ukłon w stronę alergików i osób szczególnie zainteresowanych utrzymaniem najwyższego poziomu higieny.


– wysokość materaca około 12 cm. 

– materac średnio twardy H3, H4.             

    2 Lata gwarancji.

Waga 1 kg
Powierzchnia spania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac piankowy Standard Kokos 80×200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top