fbpx

Materac piankowy Versal 180×200

894,00 

Wymiary materaca:

Szerokość 180 cm Wysokość 12 cm
Szerokość 200 cm Powierzchnia spania 180×200 cm

Materac piankowy Versal 180×200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy H3, piankowy z 7 strefami komfortu z pianką poliuretanową i pianką wysokoelastyczną. Materac Versal polecamy osobom pragnącym wykorzystać zalety 7 stref komfortu, które sprzyjają odpowiedniemu dopasowaniu materaca do naturalnych krzywizn ciała. Ten wyjątkowy materac proponujemy Państwu w bardzo korzystnej cenie. Materac należy do grupy zaawansowanych technologicznie i nowoczesnych materacy piankowych. Podstawę materaca stanowi wkład z pianki poliuretanowej o grubości 8 cm. Materac Versal jest obecnie najbardziej korzystną cenowo ofertą. Materac otoczony jest jednostronnie wyjątkowo sprężystą, trwałą i odporną na odkształcenia pianką wysokoelastyczną, która jest bardzo przewiewna i daje wrażenie twardości, a przy tym pozostaje wyjątkowo elastyczna i świetnie dopasowuje się do krzywizn ciała. Zastosowanie pianki poliuretanowej w połączeniu z pianką wysokoelastyczną zwiększa sprężystość materaca i daje odczucie elastyczności i wyjątkowej odbojności. Materiały użyte do wyprodukowania tego materaca odznaczają się dobrą wentylacją. Dzięki czemu skutecznie ograniczony jest rozwój alergenów wewnątrz materaca.Materac Versal jest obecnie najbardziej korzystną cenowo ofertąMaterac Versal jest obecnie najbardziej korzystną cenowo ofertą.

Zalety materaca:

– pianka wysoko elastyczna jednostronnie 3 cm. Zaawansowana technologicznie wysoko elastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysoko elastyczna w porównaniu do pianki standardowej charakteryzuje się znacznie większą elastycznością, która w dużym stopniu podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności.


– wkład pianka poliuretanowa 8 cm. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).


– wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Primo, pikowanym włóknem 100 g/m² z możliwością prania w 60 st. C.

7 stref twardości. Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

– wysokość materaca około 12 cm.

– średnio twardy H3

– dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

2 Lata gwarancji.

Waga 1 kg
Wymiary 90 × 285 × 72 cm
Powierzchnia spania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac piankowy Versal 180×200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top