fbpx

Materac piankowy z lateksem Amadeo 80×200

571,00 

Wymiary materaca:

Szerokość 80 cm Wysokość 12 cm
Szerokość 200 cm Powierzchnia spania 80×200 cm

Materac piankowy z lateksem Amadeo 80×200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy H2 H3 lateksowy z pianką poliuretanową i lateksem. Materac Amadeo polecamy dzieciom i osobom, które preferują podłoża sprężyste, dobrze dopasowujące się do krzywizn ciała o właściwościach antyalergicznych i antygrzybicznych. Amadeo polecamy do w łóżek piętrowych, łóżek ze stelażem regulowanym i elektrycznym.  Wykonany jest z jest ze standardowej, sprężystej i wytrzymałej pianki poliuretanowej wykończonej 3 cm warstwą lateksu. Materac ma właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybiczne. Warstwa lateksu użyta jednostronnie sprawia że materac jest cieplejszy, przytulniejszy i idealnie dostosowujący się do naturalnych krzywizn ciała. Materac przystosowany jest do użytku w systemie lato-zima z możliwością prania pokrowca. W wersji podstawowej materac dostępny jest z miękkim, przewiewny pokrowcem Primo (polecamy z pokrowcem Natural). Pokrowiec pikowany jest włóknem klimatyzującym 100g/m², który można prać w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. Dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę użytkowania materaca. Materac Amadeo to wyjątkowo wysoka jakość za wyjątkowo korzystną cenę.

Zalety materaca:

– pianka poliuretanowa 8 cm. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

– jednostronnie warstwa lateksu 3 cm. Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawany jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%.

– wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem w wersji Primo, pikowanym włóknem klimatyzującym 100 g/m², nadającym się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. 

– wysokość materaca około 12 cm.

– materac średnio twardy H2 H3

– dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.                

    2 Lata gwarancji.

Waga 1 kg
Powierzchnia spania

Twardość materaca

H2, H3

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac piankowy z lateksem Amadeo 80×200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top