fbpx

Materac termo elastyczny HEALTH VISCO 180×200

910,00 

Wymiary materaca:

Szerokość 180 cm Wysokość 18 cm
Szerokość 200 cm Powierzchnia spania 180×200 cm


Materac termo elastyczny HEALTH VISCO 180×200 cm.

Materac dwustronny, średnio twardy termo elastyczny z 7 strefami komfortu z profilowaną pianką termo elastyczną. Materac Health Visco polecamy szczególnie osobom ceniącym komfort i wygodę. Health Visco dzięki wyjątkowej budowie idealnie dopasowuje się do kształtów ciała zapewniając idealne podparcie, sprężystość podłoża sprawiająca wrażenie przytulności i puszystości. Polecamy materac osobom lubiącym ciepło, mającym problemy z krążeniem i drętwieniem kończyn. Posiada 7 stref komfortu, które jeszcze bardziej zwiększają zdolność materaca w dopasowaniu się do kształtów ciała. Materac należy do grupy zaawansowanych technologicznie i nowoczesnych materacy termo elastycznych. Nowoczesna technologicznie pianka termo elastyczna reaguje na ciepło wydzielane przez ciało zwiększając swoja zdolność do dopasowania się do kształtu ciała wraz ze wzrostem temperatury. Dzięki zastosowaniu pianki termo elastycznej materac ma właściwości przeciwodleżynowe, wpływa na prawidłowy obieg krwi w organizmie przeciwdziałając zastojom płynów ustrojowych i drętwieniu kończyn.

Zalety materaca:

– pianka poliuretanowa. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

– nowoczesna technologicznie pianka termo elastyczna. Zaawansowana technologicznie pianka termo elastyczna (VISCO) reaguje na wydzielane ciepło. Zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom.                            
7 stref twardości.
Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości. Konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.
– wysokość materaca około 18 cm.

– dwustronny. Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.                

    2 Lata gwarancji.
 

Waga 1 kg
Powierzchnia spania

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Materac termo elastyczny HEALTH VISCO 180×200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top