fbpx

Narożnik do salonu Beate z automatem Dl-ka

3 410,00 

Realizacja 4/8 tygodni.

Wymiary narożnika:

Szerokość 240×195 cm Wysokość 80 cm
Szerokość 103 cm Powierzchnia spania 150×205 cm

 

Wzornik wybarwień


Narożnik tapicerowany do salonu Beate z automatem DL-ka.

Przedmiotem oferty jest narożnik tapicerowany do salonu Beate z funkcją spania w tkaninie, pojemnikiem na pościel, plecami obitymi tkaniną główną i automatem wspomagającym rozkładanie (prawa strona narożnika na zdjęciu głównym).

Niewielki narożnik daje domownikom dużo możliwości od idealnego wypoczynku. Mebel obity jest wybranym przez klienta obiciem. Podstawa narożnika oparta jest na plastikowych nogach w kolorze chrom.

Narożnik proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnych. Wszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku “Wzornik wybarwień”.

W narożniku został zastosowany system rozkładania tzw. Dl-ka z automatem wspomagającym rozkładanie – wychylny podnośnik sprężynowy umożliwia rozkładanie bez potrzeby przesuwania po podłodze. Wykładane i wysuwane do przodu siedzisko łączy się z opuszczanym w dół oparciem pleców tworząc powierzchnię spania. Pojemnik na pościel znajduje się pod siedziskiem narożnika (bok 240 cm).

Dzięki zastosowaniu wypełnienia z pianki wysoko-elastycznej i sprężyn falistych uzyskano wyjątkową elastyczność i trwałość mebla.

Istnieje możliwość wyboru strony narożnika.

2 Lata gwarancji.

 

Waga 1 kg
Rodzaj obicia

, , , , ,

Strona narożnika

,

Funkcja spania

Powierzchnia spania

Wymiary dłuszy bok [cm]

Wymiary krótszy bok [cm]

Pojemnik na pościel

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Narożnik do salonu Beate z automatem Dl-ka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top