fbpx

Narożnik do salonu Solano z automatem DL-ka

4 919,00 

Realizacja 6/8 tygodni.

Wymiary narożnika:

Szerokość 260×167 cm Wysokość 73/84 cm
Szerokość 107/113 cm Powierzchnia spania 128×230 cm

Pojemnik na pościel:

Szerokość 127 cm Wysokość 15 cm
Szerokość 62 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Załączone do opisu przedmiotu zdjęcia mają charakter poglądowy.
Narożnik tapicerowany do salonu Solano z automatem DL-ka.

Przedmiotem oferty jest narożnik tapicerowany do salonu Solano łączący nowoczesność z elegancją. Dzięki automatowi DL-ka wspomagającemu rozkładanie narożnik jest idealny dla osób szukających funkcjonalności połączonej z komfortem. Mebel posiada pojemnik na pościel oraz dodatkowo funkcję spania, co sprawdzi się idealnie jako dodatkowe miejsce do wypoczynku (prawa strona na zdjęciu głównym). W oparciu narożnika znajdują się dodatkowe sprężyny. W komplecie z narożnikiem nie ma małych poduszek lędźwiowych (na zdjęciu widocznych przy oparciu pleców w dłuższym boku narożnika).

Podstawa narożnika oparta jest na nóżkach drewnianych w kolorze czarnym o wysokości 14 cm. Mebel obity jest wybranym przez klienta obiciem.

Narożnik proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnych. Wszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku “Wzornik wybarwień”.

W narożniku został zastosowany system rozkładania tzw. Dl-ka z automatem wspomagającym rozkładanie – wychylny podnośnik sprężynowy umożliwia rozkładanie bez potrzeby przesuwania po podłodze. Wykładane i wysuwane do przodu siedzisko łączy się z opuszczanym w dół oparciem pleców tworząc powierzchnię spania.

Funkcja spania jest w tkaninie jak siedzisko i wykonana na sprężynie falistej. Pojemnik na pościel znajduje się pod siedziskiem narożnika.

Dzięki zastosowaniu w siedziskach wypełnienia z pianki wysoko-elastycznej i sprężyn falistych uzyskano wyjątkową elastyczność i trwałość mebla.

Istnieje możliwość wyboru strony narożnika.

2 Lata gwarancji.

 

Marka

Boutique by Wersal

Waga 1 kg
Strona narożnika

,

Funkcja spania

Pojemnik na pościel

Grupa cenowa ads

20gr

Wymiary dłuszy bok [cm]

Wymiary krótszy bok [cm]

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Narożnik do salonu Solano z automatem DL-ka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pokrewne produkty