Promocja narożnik do salonu Focus XL z elektrycznie regulowaną głębokością siedziska.
Przedmiotem oferty jest narożnik tapicerowany do salonu Focus XL łączący nowoczesność z funkcjonalnością. Narożnik z regulacją kąta pochylenia zagłówka posiada elektrycznie regulowaną głębokość siedziska, co sprawia, że jest idealny dla osób szukających funkcjonalności połączonej z komfortem. Delikatne przeszycia i pikowania nadają meblowi urozmaicenia. Narożnik ma plecy obite tkaniną główną.
W promocji narożnik proponujemy w tkaninach obiciowych Salvador 14, 15, 16 (zdjęcia załączone nad opisem).
Narożnik obity jest wybranym przez klienta obiciem promocyjnym. Podstawa narożnika oparta jest na drewnianych nóżkach w kolorze czarnym o wysokości 12 cm.
W narożniku zastosowano funkcję elektrycznie regulowanej głębokości siedziska, która umożliwia ustawienie głębokości siedziska w narożniku.
Dodatkowo narożnik posiada funkcję z regulacją kąta pochylenia zagłówka umożliwiającą regulację wysokości oparcia pleców.
Dzięki zastosowaniu wypełnienia z pianki wysoko-elastycznej i sprężyn falistych zwiększono elastyczność, komfort siedzenia i trwałość mebla.
Istnieje możliwość wyboru strony narożnika.
2 Lata gwarancji.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.