fbpx

Sofa do salonu Bosco z automatem Dl-ka

2 840,00 

Realizacja 4/8 tygodni.

Wymiary narożnika:

Szerokość 215 cm Wysokość 72/87 cm
Szerokość 92 cm Powierzchnia spania 135×189 cm

 

Wzornik wybarwień


 Sofa tapicerowana do salonu Bosco z automatem Dl-ka.

Przedmiotem oferty jest sofa tapicerowana do salonu Bosco z funkcją spania w tkaninie, pojemnikiem na pościel i plecami obitymi tkaniną główną.

Szerokie siedziska z miękkimi poduchami oparć zapewniają domownikom duży komfort  wypoczynku. Mebel obity jest wybranym przez klienta obiciem. Podstawa sofy oparta jest na nogach drewnianych w kolorze czarnym połączonych z listwą ozdobną.

Sofę proponujemy w skórach ekologicznych, tkaninach obiciowych oraz tkaninach zmywalnych. Wymienione obicia można obejrzeć w załączonym linku “Wzornik wybarwień”.

W sofie został zastosowany system rozkładania tzw. Dl-ka z automatem wspomagającym rozkładanie – wychylny podnośnik sprężynowy umożliwia rozkładanie bez potrzeby przesuwania po podłodze. Wykładane i wysuwane do przodu siedzisko łączy się z opuszczanym w dół oparciem pleców tworząc powierzchnię spania. Pojemnik na pościel znajduje się pod siedziskiem sofy. 

Dzięki zastosowaniu wypełnienia z pianki wysoko-elastycznej i sprężyn falistych uzyskano wyjątkową elastyczność i trwałość mebla. 

 

2 Lata gwarancji.

Waga 1 kg
Rodzaj obicia

, , , , ,

Funkcja spania

Pojemnik na pościel

Wykończenie tyłu mebla

Wymiary dłuszy bok [cm]

Powierzchnia spania

Marka

Meble Benix

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sofa do salonu Bosco z automatem Dl-ka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top