Sofa tapicerowana do salonu Play z automatem DL-ka.
Przedmiotem oferty jest sofa tapicerowana do salonu Play z funkcją regulacji kąta pochylenia dwóch boczków, funkcją spania w tkaninie lub skórze ekologicznej, pojemnikiem na pościel, plecami obitymi tkaniną główną i automatem DL-ka wspomagającym rozkładanie.
Sofę wyróżnia ozdobny element wykończeniowy z metalu w kolorze chrom. Podstawa sofy oparta jest na plastikowych nóżkach w kolorze chrom.
Na zdjęciu głównym sofa wykonana jest w skórze ekologicznej Madryt 120 w połączeniu z tkaniną Denver 19.
Wyjątkowa wygoda sofy umili wypoczynek i doda każdemu pomieszczeniu przytulności.
Sofę proponujemy w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnych. Wszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku “Wzornik wybarwień”.
W sofie został zastosowany system rozkładania tzw. Dl-ka z automatem wspomagającym rozkładanie – wychylny podnośnik sprężynowy umożliwia rozkładanie bez potrzeby przesuwania po podłodze. Wykładane i wysuwane do przodu siedzisko łączy się z opuszczanym w dół oparciem pleców tworząc powierzchnię spania.
Funkcja spania jest wykonana na piance wysoko-elastycznej. Pojemnik na pościel znajduje się pod siedziskiem sofy.
Dodatkowo sofa posiada funkcję regulacji kąta pochylenia dwóch boczków umożliwiającą regulację wysokości oparcia podłokietników.
Dzięki zastosowaniu w siedziskach wypełnienia z pianki wysoko-elastycznej i sprężyn falistych uzyskano wyjątkową elastyczność i trwałość mebla.
2 Lata gwarancji.
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.