fbpx

Stelaż Elektryczny 80×200 cm

1 340,00 

Wymiary stelaża:

Szerokość 80 cm Wysokość 6 cm
Szerokość 200 cm Powierzchnia spania 80×200 cm


Stelaż pod materac Elektryczny 80×200 cm.

Stelaż elektryczny jest doskonałym wyborem dla klienta wymagającego oraz oczekującego wyjątkowego komfortu i dodatkowych funkcji łóżka.

Stelaż posiada 5-stopniową regulację zwiększającą zakres używania łóżka z materacem w trakcie snu, dziennego wypoczynku i relaksu. Wykonany jest w całości z drewna bukowego klejonego warstwowo.

Listwy sprężynujące w ilości 28 szt. o szerokości 38 mm osadzone są w miękkich, elastycznych, wytrzymałych uchwytach kauczukowych zapewniających odpowiednią wytrzymałość i sprężystość. W części środkowej stelaża umieszczono dodatkowe listwy sprężynujące. Dodatkowe listwy umożliwiają regulację twardości, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowo 3 pola twardości. Metoda ta pozwala na lepsze dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu naszego ciała.

Całość stelaża została wzmocniona pasem środkowym powodującym lepsze rozłożenie ciężaru ciała. Stelaż elektryczny posiada płynną regulację stelaża w 4 pozycjach. Awaryjne zasilanie bateryjne umożliwia opuszczanie stelaża do pozycji poziomej w razie braku prądu. Wysokość stelaża wynosi około 6 cm.

Stelaż elektryczny najlepiej używać z materacem lateksowym, ze względu na jego możliwości dopasowania do krzywizn stelaża.

    2 Lata gwarancji.
 

Waga 1 kg
Wymiar stelaża

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stelaż Elektryczny 80×200 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *