Poduszka lateksowa Active

Poduszka lateksowa Active Zobacz większe
    1 2
    1 2

Nowy produkt

156,00 zł


Więcej informacji

Poduszka lateksowa Aktive.

Lateksowa, perforowana poduszka Active posiada system perforacji i kanalików umożliwiających poduszce maksymalne dopasowanie do profilu ciała oraz odpowiednią wentylecję. Poduszka Active ogranicza rozwój mikroorganizmów i roztoczy we wnętrzu poduszki, dzięki czemu ma właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. W wersji podstawowej poduszka dostępna jest z pokrowcem wykonanym z dzianiny. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co podkreśla właściwości antyalergiczne poduszki.

Z przeprowadzonych badań wynika, że jedna trzecia z nas śpi na nieodpowiednich poduszkach. A ty ? Czy śpisz na tej właściwej ? Na nocny wypoczynek ma wpływ rodzaj i kształt twojej poduszki. Ten kto źle śpi, w ciągu dnia jest zmęczony, rozdrażniony, ma kłopoty z koncentracją, narzeka na bóle głowy, kręgosłupa i mięśni. Zdrowy, głęboki sen zależy od tego, czy wygodnie leżysz.

Zalety poduszki:
- lateks. Otrzymywany podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawany jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga 20%.
- wersja podstawowa: materac dostępny jest z pokrowcem z dzianiny nadającym się do prania w 60°C. 

    

    2 Lata gwarancji.