Poduszka termo elastyczna Termo-Elastic

Poduszka termo elastyczna Termo-Elastic Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Poduszka termo elastyczna Termo-Elastic Meble-Diana.pl
  • 4
    1 2 3 4
Następny

Nowy produkt

Producent: Comforteo

Wymiary poduszki:

Szerokość60 cmWysokość11 cm
Szerokość36 cm

Więcej szczegółów

100,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Poduszka termo elastyczna Termo-Elastic.

Poduszka Termo-Elastic wykonana jest z nowoczesnej pianki termo elastycznej. Poduszka zapewnia wyjątkowy komfort snu. Pianka termo elastyczna dostosowuje się idealnie do kształtu głowy, szyi, utrzymuje odcinek szyjny kręgosłupa we właściwej pozycji, ułatwia krążenie krwi i zapewnia relaks dla mięśni. W wersji podstawowej poduszka dostępna jest z pokrowcem z dzianiny. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co podkreśla właściwości antyalergiczne poduszki.

Z przeprowadzonych badań wynika, że jedna trzecia z nas śpi na nieodpowiednich poduszkach. A ty ? Czy śpisz na tej właściwej ? Na nocny wypoczynek ma wpływ rodzaj i kształt twojej poduszki. Ten kto źle śpi, w ciągu dnia jest zmęczony, rozdrażniony, ma kłopoty z koncentracją, narzeka na bóle głowy, kręgosłupa i mięśni. Zdrowy, głęboki sen zależy od tego, czy wygodnie leżysz.

Zalety poduszki:

- nowoczesna technologicznie pianka termo elastyczna. Zaawansowana technologicznie pianka termoelastyczna (VISCO) reaguje na wydzielane ciepło. Zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom.

- ergonomiczny kształt. Profilowany wkład utrzymuje odcinek szyjny i głowę w naturalnej dla kręgosłupa pozycji. Pozwala rozluźnić i zrelaksować mięśnie podczas snu i zapewnia odpowiednie krążenie krwi. Skrojony na miarę komfort snu, jaki daje poduszka Termo-Elastic, zapewnia użytkownikowi zdrowie i energię w ciągu dnia.

- właściwości ortopedyczne. Poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować prostą linię kręgosłupa. Poduszka Termo-Elastic odpowie na potrzeby każdego klienta, bez względu na płeć, wiek i budowę ciała. Docenią ją nawet najbardziej wymagający: seniorzy czy osoby nie w pełni sprawne ruchowo.

- redukcja nacisku. Specyficzne właściwości tego produktu powodują znaczną redukcję nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen staje się wyrównany i pozytywnie wpływa na zdrowie układu krążenia i nerwowego.

- wytrzymały pokrowiec Primo. Można go prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na alergie.


    

    2 Lata gwarancji.