PROMOCJA łoże kontynentalne box springs FALUN 160

Nowy Promocja! Łóżko kontynentalne do sypialni box springs FALUN 160 Zobacz większe
Poprzedni
 • Łóżko kontynentalne do sypialni box springs FALUN 160
 • 1
 • Łóżko kontynentalne do sypialni box springs FALUN 160
 • 2
 • Łóżko kontynentalne do sypialni box springs FALUN 160
 • 3 4 5 6 7 8
  1 2 3 4 5 6
 • Łóżko kontynentalne do sypialni box springs FALUN 160
 • 7
 • Łóżko kontynentalne do sypialni box springs FALUN 160
 • 8
Następny

Nowy produkt

Producent: Wersal

Wymiary:

Szerokość188 cmWysokość111 cm
Szerokość221 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Pojemnik na pościel x 2:

Szerokość195 cmWysokość20 cm
Szerokość75 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 699,00 zł

-1 061,00 zł

3 760,00 zł brutto


Więcej informacji

Promocja łoże tapicerowane do sypialni box springs FALUN 160.

 

Przedmiotem oferty jest łoże tapicerowane do sypialni box springs Falun 160 o powierzchni spania 160 x 200 cm w komplecie z materacem Top, Bonellowym, Spring Pocket i dwoma pojemnikami na pościel. Łoże w promocji proponujemy w tkaninie Solid 15, 16, 18 (zdjęcia załączone nad opisem)Wszystkie inne obicia przedstawiamy w linku obok zdjęć - "Wzornik wybarwień".

Korpus łoża obity jest wybranym przez klienta obiciem promocyjnym. Zastosowano w łożu materac jednostronny średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową na ramie drewnianej podnoszony na mechanizmie sprężynowym. Materac Spring Bonell jest materacem nośnym bez osobnego stelaża. Spring Bonell wykonany jest w stałym połączeniu z ramą drewnianą. Należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem stosowanym od wielu lat. Materac typu bonell jest najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej. Został obłożony miękką i elastyczną pianką poliuretanową dzięki czemu jest wygodniejszy a komfort spania znacznie podniesiony. Dwa pojemniki na pościel wykonane są z płyty laminowanej w kolorze białym i zajmują całą powierzchnię pod materacami.

Wymiary Spring Bonell:

Szerokość160 cmWysokość18 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Nakładka Top wykonana jest z pianki poliuretanowej o grubości 5 cm. Głównym zadaniem nakładki piankowej jest ochrona głównego materaca przed zabrudzeniami oraz poprawa komfortu. Dzięki walorom higienicznym nakładka piankowa chroni materac i poprawia komfort wypoczynku.

Wymiary Top:

Szerokość160 cmWysokość5 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Materac Pocket średnio twardy, kieszeniowy z 7 strefami komfortu i z pianką poliuretanową. Ze względu na wyjątkowo wysoką jakość i komfort wypoczynku materac Pocket jest najbardziej popularnym materacem kieszeniowym. Zalecamy go osobom lubiącym spać na elastycznym, średnio twardym, przewiewnym podłożu. Wkład materaca wykonany jest z wysokiej jakości sprężyn oddzielnie umieszczonych w kieszeniach wykonanych z wytrzymałej i elastycznej tkaniny. Sprężyna kieszeniowa to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku materacy. Zapewnia doskonały komfort spania. Sprężyny pracują niezależnie od siebie. Uginają się jedynie w miejscach, które są uciskane. Dzięki temu materac dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała zapewniając optymalne ortopedyczne podparcie. Zastosowanie 7 stref w materacu powoduje wysoki komfort w miejscu okolic krzyża i ramion. Obustronne wykończenie materaca stanowi elastyczna i wytrzymała pianka poliuretanowa, która zwiększa komfort snu, przewiewność i odczucie przyjemnej elastyczności. 

Wymiary Materac:

Szerokość160 cmWysokość18 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

2 Lata gwarancji.