Promocja łoże kontynentalne Emma 160

Promocja Łoże kontynentalne box springs Emma 160 Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Łoże kontynentalne box springs Emma 160 Meble-Diana.pl
  • 4
  • Łoże kontynentalne box springs Emma 160 Meble-Diana.pl
  • 5
    1 2 3 4 5
Następny

Nowy produkt

Producent: BOUTIQUE by WERSAL

Wymiary łoża:

Szerokość164 cmWysokość91 cm
Szerokość205 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Pojemnik na pościel x 2:

Szerokość194 cmWysokość16 cm
Szerokość78 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 090,00 zł

-800,00 zł

2 890,00 zł brutto

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Promocja łoże kontynentalne box springs EMMA 160.

 

Przedmiotem oferty jest łoże kontynentalne do sypialni box springs Emma o powierzchni spania 160 x 200 cm w komplecie z materacem Top, Bonellowym, Spring Bonell i  dwoma pojemnikami na pościel.

Łoże w promocji proponujemy w tkaninie Malmo 16, 83, 90, 95 (zdjęcia załączone nad opisem)Wszystkie inne obicia przedstawiamy w linku obok zdjęć - "Wzornik wybarwień".

Korpus łoża obity jest wybranym przez klienta obiciem promocyjnym. Zastosowano w łożu materac jednostronny średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową na ramie drewnianej podnoszony na mechanizmie sprężynowym. Materac Spring Bonell jest materacem nośnym bez osobnego stelaża. Spring Bonell wykonany jest w stałym połączeniu z ramą drewnianą. Należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem stosowanym od wielu lat. Materac typu bonell jest najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej. Został obłożony miękką i elastyczną pianką poliuretanową dzięki czemu jest wygodniejszy a komfort spania znacznie podniesiony.

Pojemnik na pościel wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze białym i zajmuje całą powierzchnię pod materacami.

Wymiary materac Spring Bonell:

Szerokość160 cmWysokość19 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Nakładka Top Classic wykonana jest z pianki poliuretanowej Visco o grubości 5 cm. Głównym zadaniem nakładki piankowej jest ochrona głównego materaca przed zabrudzeniami oraz poprawa komfortu. Dzięki walorom higienicznym nakładka piankowa chroni materac i poprawia komfort wypoczynku.

Wymiary materac Top:

Szerokość160 cmWysokość5 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Materac Bonellowy jest średnio twardym materacem na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym rozwiązaniem. Materace typu bonell są najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej z obu stron obłożony miękką i elastyczną pianka poliuretanową.

Wymiary materac Bonellowy:

Szerokość160 cmWysokość16 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

2 Lata gwarancji.