PROMOCJA łoże kontynentalne box springs CLEO 160

Promocja! PROMOCJA łoże kontynentalne box springs CLEO 160 Zobacz większe

Nowy produkt

Producent: Wersal

Wymiary łoża Cleo:

Szerokość176 cmWysokość118 cm
Szerokość211 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

1 899,00 zł

-791,00 zł

2 690,00 zł brutto


Więcej informacji

Promocja łoże kontynentalne box springs CLEO 160.

 

Przedmiotem oferty jest łoże kontynentalne do sypialni box springs Cleo 160 o powierzchni spania 160 x 200 cm w komplecie z materacem Top, Bonellowym, Spring Bonell. Na zdjęciu głównym łoże wykonane jest w tkaninie Jasmine 96. Łoże w promocji proponujemy w tkaninie Jasmine 23, 90, 96 (zdjęcia załączone nad opisem)Wszystkie inne obicia przedstawiamy w linku obok zdjęć - "Wzornik wybarwień".

Korpus łoża obity jest wybranym przez klienta obiciem promocyjnym. Zastosowano w łożu materac jednostronny średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową na ramie drewnianej. Materac Spring Bonell jest materacem nośnym bez osobnego stelaża. Spring Bonell wykonany jest w stałym połączeniu z ramą drewnianą. Należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem stosowanym od wielu lat. Materac typu bonell jest najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej. Został obłożony miękką i elastyczną pianką poliuretanową dzięki czemu jest wygodniejszy a komfort spania znacznie podniesiony.

Wymiary Spring Bonell:

Szerokość160 cmWysokość30cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Nakładka Top Classic wykonana jest z pianki poliuretanowej Visco o grubości 4 cm. Głównym zadaniem nakładki piankowej jest ochrona głównego materaca przed zabrudzeniami oraz poprawa komfortu. Dzięki walorom higienicznym nakładka piankowa chroni materac i poprawia komfort wypoczynku.

Wymiary Top:

Szerokość160 cmWysokość4 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Materac Bonellowy jest średnio twardym materacem na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym rozwiązaniem. Materace typu bonell są najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej z obu stron obłożony miękką i elastyczną pianka poliuretanową.

Wymiary Materac:

Szerokość160 cmWysokość16 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

2 Lata gwarancji.