Promocja narożnik do salonu Malmo z automatem DL-ka

Promocja Narożnik do salonu Malmo z automatem DL-ka Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3 4 5 6
Następny

Nowy produkt

Producent: Wersal

Wymiary narożnika:

Szerokość272x195 cmWysokość77/90 cm
Szerokość99/101 cmPowierzchnia spania144x250 cm

Pojemnik na pościel:

Szerokość147 cmWysokość15 cm
Szerokość62 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 540,00 zł

-640,00 zł

3 180,00 zł brutto

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Promocja narożnik tapicerowany do salonu Malmo z automatem DL-ka.

 

Przedmiotem oferty jest narożnik tapicerowany do salonu Malmo z funkcją spania w tkaninie, pojemnikiem na pościel, plecami obitymi tkaniną główną, nogami w kolorze bukowym i automatem wspomagającym rozkładanie (prawa strona narożnika na zdjęciu głównym).

Na zdjęciu głównym narożnik wykonany jest w tkaninie Solid 15 z nogami w kolorze bukowym. Narożnik w promocji proponujemy w tkaninach obiciowych Caldo 2, 16, 17, 18 (zdjęcia załączone nad opisem). Wszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku "Wzornik wybarwień".

W narożniku został zastosowany system rozkładania tzw. Dl-ka z automatem wspomagającym rozkładanie - wychylny podnośnik sprężynowy umożliwia rozkładanie bez potrzeby przesuwania po podłodze. Wykładane i wysuwane do przodu siedzisko łączy się z opuszczanym w dół oparciem pleców tworząc powierzchnię spania. Pojemnik na pościel znajduje się pod siedziskiem narożnika (bok 272 cm).

Dzięki zastosowaniu wypełnienia z pianki wysoko-elastycznej i sprężyn falistych uzyskano wyjątkową elastyczność i trwałość mebla.

Istnieje możliwość wyboru strony narożnika.

2 Lata gwarancji.