Promocja łoże Adel 160 komplet, materac, pojemnik, metalowy stelaż

Nowy Promocja Łoże tapicerowane do sypialni Adel 160 Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3 4 5 6
Następny

Nowy produkt

Producent: BOUTIQUE by WERSAL

Wymiary łoża:

Szerokość232 cmWysokość113 cm
Szerokość220 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Pojemnik na pościel x 2:

Szerokość158 cmWysokość25 cm
Szerokość99 cm

Wymiary materaca:

Szerokość160 cmWysokość15 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania160x200 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 490,00 zł

-760,00 zł

3 250,00 zł brutto

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Promocja łoże tapicerowane do sypialni Adel 160 z pojemnikiem i metalowym stelażem.

 

Przedmiotem oferty jest łoże do sypialni Adel 160 o powierzchni spania 160 x 200 cm w komplecie z stelażem metalowym, podnośnikami gazowymi i pojemnikiem na pościel pod całą powierzchnią stelaża.

Łoże w promocji proponujemy w tkaninie Tatum 273, 276, 279, 282 (zdjęcia załączone nad opisem). Wszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku "Wzornik wybarwień".

Materac średnio twardy na sprężynie bonellowej z pianką poliuretanową. Materac Standard polecamy jest jako wysokiej jakości ekonomiczne rozwiązanie. Standard należy do najbardziej powszechnego typu materacy bonellowych. Stosunkowo twardy i elastyczny wkład jest sprawdzonym na całym świecie rozwiązaniem. Materace typu bonell są najbardziej ekonomicznym typem materaca sprężynowego. Bardzo trwały i wytrzymały wykonany z wysokiej jakości sprężyny o sprężystości progresywnej z miękką i elastyczną pianką poliuretanową.

Zalety materaca:

- pianka poliuretanowa jednostronnie. Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).
 - sprężyna bonellowa. Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość progresywna. Nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyn. Większy nacisk powoduje zwiększenie siły wypierania. Sprężyny połączone są szeregowo dzięki czemu materac jest bardziej odporny na odkształcenia niż standardowe materace piankowe. Konstrukcja wkładu zapewnia dużą sztywność, trwałość oraz wygodę snu.
- wysokość materaca około 15 cm.

Korpus łoża obity jest wybranym przez klienta obiciem promocyjnym.

Proponowany do kompletu stelaż na ramie metalowej podnoszony jest przy pomocy mechanizmu gazowego. Listwy sprężynujące w ilości 34 szt. wykonane są z drzewa bukowego klejonego warstwowo i osadzone  w wytrzymałych uchwytach zapewniających odpowiednią wytrzymałość i sprężystośćStelaż metalowy zalecamy do każdego rodzaju materacy.

Pojemnik na pościel wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze białym i zajmuje całą powierzchnię pod stelażem.

2 Lata gwarancji.