Promocja sofa do salonu Deluxe z automatem DL

Promocja Sofa do salonu Deluxe Meble-Diana.pl Zobacz większe
Poprzedni
    1 2 3
  • Sofa do salonu Deluxe Meble-Diana.pl
  • 4
  • Sofa do salonu Deluxe Meble-Diana.pl
  • 5
    1 2 3 4 5
Następny

Nowy produkt

Producent: BOUTIQUE by WERSAL

Wymiary sofy:

Szerokość256 cmWysokość90 cm
Szerokość106 cmPowierzchnia spania155x202 cm

Pojemnik na pościel:

Szerokość197 cmWysokość21 cm
Szerokość70 cm

Zobacz szczegółowe wymiary

Wzornik wybarwień

Więcej szczegółów

2 190,00 zł

-390,00 zł

2 580,00 zł brutto

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Promocja sofa do salonu Deluxe z automatem DL-ka.

Przedmiotem oferty jest sofa do salonu Deluxe z funkcją spania w tkaninie, pojemnikiem na pościel, plecami obitymi tkaniną główną, nogami w kolorze satyny, brązu lub czarnym i automatem wspomagającym rozkładanie.

Na zdjęciu głównym sofa wykonana jest w tkaninie: szkielet Paros 05 + kedra Paros 06, siedzisko, oparcie pleców, tył Paros 06 + kedra Paros 05, 2 x poducha duża Paros 05 + kedra Paros 06, 2 x poducha duża Cristal 05 + kedra Paros 06, 1 x poducha duża Classic 06 + kedra Paros 05, 2 x poducha mała Paros 05 + kedra Paros 06, nogi w kolorze satyny.

Sofę w promocji proponujemy w tkaninie Paros z poduszkami w tkaninie Cristal i Classic (zdjęcia załączone nad opisem). W cenie promocyjnej dostępne jest połączenie tkanin jak na zdjęciu głównym. Wszystkie obicia można obejrzeć w załączonym linku "Wzornik wybarwień".

W sofie został zastosowany system rozkładania tzw. Dl-ka z automatem wspomagającym rozkładanie - wychylny podnośnik sprężynowy umożliwia rozkładanie bez potrzeby przesuwania po podłodze. Wykładane i wysuwane do przodu siedzisko łączy się z opuszczanym w dół oparciem pleców tworząc powierzchnię spania. Pojemnik na pościel znajduje się pod siedziskiem sofy.

Dzięki zastosowaniu wypełnienia z pianki wysoko-elastycznej typu N30 i sprężyn falistych zwiększono elastyczność i trwałość mebla.

2 Lata gwarancji.