Stelaż Regulowany 90x200 cm

Stelaż Regulowany 90x200 cm Meble-Diana.pl Zobacz większe

Nowy produkt

Producent: Comforteo-Meble Marzenie

Wymiary stelaża:

Szerokość90 cmWysokość6 cm
Szerokość200 cmPowierzchnia spania90x200 cm

Więcej szczegółów

324,00 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Więcej informacji

Stelaż pod materac Regulowany 90x200 cm.

Stelaż z ręcznie podnoszoną częścią w okolicach głowy. Zastosowane w stelażu drewno brzozowe sprawia, że stelaż jest bardzo wytrzymały. Stelaż posiada regulowaną twardość. Wykonany jest w całości z drewna brzozowego klejonego warstwowo.

Listwy sprężynujące w ilości 28 szt. o szerokości 38 mm osadzone są w miękkich, elastycznych, wytrzymałych uchwytach kauczukowych zapewniających odpowiednią wytrzymałość i sprężystość. W części środkowej stelaża umieszczono dodatkowe listwy sprężynujące. Dodatkowe listwy umożliwiają regulację twardości, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowo 3 pola twardości. Metoda ta pozwala na lepsze dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu naszego ciała.

Całość stelaża została wzmocniona pasem środkowym powodującym lepsze rozłożenie ciężaru ciała. Stelaż posiada 5-stopniową regulację górnej części. Wysokość stelaża wynosi około 6 cm.

Do stelaża regulowanego polecamy materace piankowe, lateksowe i wysoko elastyczne ze względu na ich wyjątkową elastyczność i zdolność dopasowania do krzywizn stelaża regulowanego.

                

    2 Lata gwarancji.